Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A hooligans együttes milyen...

A hooligans együttes milyen dalokat szokott előadni koncerteken?

Figyelt kérdés
Ma este megyek koncertre, ismerek néhány számot de nem tudom mire számítsak. Ha ugy vagyok koncerten hogy az nem tud lekötni, előjön a tömegfobiam:/

2022. aug. 28. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt voltam csak Hooligans koncerteken nem tudom, azóta mennyit változott a repertoárjuk, de a Királylány, Paradicsom, Hotel Mámor szintű slágereik biztos hogy lesznek, az új albumról is száz százalék, hogy előadnak pár számot (Evolúció?)... Ha ismered őket le fog kötni, pláne ha előre van jegyed. Én többször is láttam őket, nagy showt szoktak csinálni.
2022. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Melyek voltak végül?


Egyébként a legtöbb ilyen nagy népszerű együttes, akinek amúgy kismillió száma van, az ismertebbeket énekli el. Tehát el tudom képzelni a Királylány és a Paradicsom mellett még a Játszom, a Félember, a Mindörökké, a Küzdj az álmodért, a Menj ha menni muszáj, és az Illúzió slágereiket is. Szerintem ezek mind elég ismertek, és ez már elég szép mennyiség.

2022. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem maradtam koncert végéig, de míg ott voltam párat felismertem. Az első szám a kendőzetlenül igazság volt, aztán volt még a királylány, küzdj az álmodért, félember. Ennyit ismertem fel, a ki hangosítás miatt a többinek még a szövegét sem ismertem
2022. aug. 30. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!