Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ortega R122 klasszikus gitárró...

Ortega R122 klasszikus gitárról vélemény? Akinek van, vagy aki ismeri.

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 31. 11:20
 1/4 anonim válasza:
Azt hiszem jó, csak már elfelejtettem
2022. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyes gyártásminőség. Azaz lehetőleg úgy vedd meg, hogy a boltban válogatsz. Ha mégis online veszed, azonnal alaposan próbáld ki, vagy vidd el valakihez, aki ért hozzá, és ha valami baja van, akkor még elállási időn belül visszaküldheted.


De sztem egy nyolcvanezer forintos gitárt tényleg inkább személyesen érdemes megvenni. Ha kipróbálsz többféle márkát, típust, hamarabb kiderül, hogy melyik való neked.

2022. szept. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászóló! Szegeden élek, nálunk két hangszerbolt van, mindkettőben jártam és egyikben sem volt balkezes gitár készleten. Aug. 27-én Pesten a Westendben is voltam az Eldoradoban, de ott sem volt készleten, csak rendelni lehetett volna. :(

Sajnos balkezesként eléggé korlátozottak a lehetőségeim.

2022. szept. 1. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát úgy tényleg nehezebb a feladat... Akkor marad a netes rendelés, és a gyors állapotfelmérés, hogy beleférj az elállási időbe.
2022. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!