Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki ismeri ezt a dalt?

Ki ismeri ezt a dalt?

Figyelt kérdés
[link]

2022. aug. 31. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Sose hallottam még.
2022. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mi a véleményed(etek)?
2022. aug. 31. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép
2022. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
😁😄🙃😉
2022. aug. 31. 20:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, bár szerintem nem fogok soha rákeresni. Ha mai zenész (annak tűnik) akkor tiszteletem, hogy nagyobb célközönséget megfogó stílusban jót alkotott. Nagyon kevés a zenész manapság aki valóban zenész és nem csak motívumokat pakol össze basszusokból és ír rá egy képtelen szöveget.
2022. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én műfajom de szép a dal
2022. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5os igen egyetértek valóban kevés tehetséges zenész van manapság akik értelmes szöveget képesek összehozni. Az ha énekelni tudsz meg önmagában nem jelent semmit. Sajna roppant kevés olyan dalt találok ahol nem kapok ingert arra hogy elő vegyem a kalapácsot és addig pufoljam a telefont amíg egy kicsit is hallatszik a borzalom ( persze legtöbbször elintézem azzal hogy kikapcsolom a zenét 😜 ).

Egyébként igen mai zeneszrol van szó, Jeff Satur-nak hívják az előadót.

2022. aug. 31. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tucat zene, bármelyik ostoba tini romantikus vígjátékot megnézed, pont ilyen zene szól a szomorú szakítós pillanatban.

Számomra ez egy értéktelen tömegtermék.

2022. szept. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as elfogadom a véleményed azzal kapcsolatban hogy nem tetszik és hogy tömegterméknek tartod, viszont amiket megemlítettél ostoba tini romantikus vigjatekokat azokat ki nem allhatom egyenesen gyűlölöm mert mindegyik történet olyan mint maga a kép; 2d-s és annyira gusztustalan. A sorozatban viszont amiben megszólalt ez a dal ennek szöges ellentéte. Semmiféle tini románc, vígjátékra hasonlító elemek meg főleg nincsenek benne, mert olyan vackot en sem nézek. (Ezt nem azért írtam mert neked nem tetszett maga a szám, csak egyszerűen gyűlölöm a tini románc vígjátékokat, mindet meg kellene semmisíteni úgy ahogy van és csak megakartam jegyezni hogy a dal nem egy ilyen hulladékban szólalt meg.)
2022. szept. 1. 08:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt hittem hogy osmerem egy sorozatból, de kiderült hogy az egy másik, szóval kicsit egyetértek a nyolcadik válaszolóval.

Egyébként szerintem szép

2022. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!