Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyibe kerülhet egy Rammstei...

Mennyibe kerülhet egy Rammstein koncertjegy?

Figyelt kérdés

Az imént lettek bejelentve a Rammstein 2023-as európai turnéjának helyszínei, egy hét múlva indul a jegyvásárlás, arra lennék kíváncsi, hogy körülbelül mennyibe kerülhet egy jegy becslés szerűen a küzdőtérre?


Előre is köszönöm a segítséget!



2022. szept. 1. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:

21-30 ezer körül érdemes számolni, előbbi a sima küzdőtér, utóbbi a kiemelt.

De ezek hazai koncertárak, más EU-s országban ezeknél drágábbak is lehetnek.

2022. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!


A legutóbbi amerikai turné alapján próbáltam még pár hónapja átszamolni mennyi lehet, az valami horrorisztikusnak tűnt, remélem ilyen árkategóriában lesz!

2022. szept. 1. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Amit az egyes ír, az nagyjából reális lenne idénre, de a magas infláció miatt ennél én többet is el tudok képzelni. (Amúgy persze fogalmam sincs, de egy hét múlva kiderül :) ).
2022. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Kíváncsian várom, majd én is a fejleményeket :)
2022. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani titeket, de biztos hogy nem 30 ezer lesz a kiemelt. Az amerikai turnéra a feuerzone jegy (kiemelt álló) 130 dollár. Ami jelenlegi árfolyamon 52.900 ft... Ettől lehet kicsit olcsóbb, hogy mégis csak ránk csóringer magyarokra szabják az árakat, de meglepődnék, ha mondjuk 45 ezernél olcsóbb lenne.
2022. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok:


Egy kis update: A kiemelt álló 37.500, a sima 27 ezer.

A turné legolcsóbb koncertje lesz Budapest így, Berlinbe a kiemelt álló 150 euró (60 ezer ft), szóval mégis csak gondoltak ránk, hogy az nekünk nagyon sok lenne. :D

2022. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Igazad lett 5-ös:)


Végül sikerült jegyet szereznetek oda, ahová vágytatok?

2022. szept. 8. 15:34
 8/9 dirty válasza:
Tegnap 13.00 körül néztem először, és már semmilyen állóhelyet nem lehet venni. Elkapkodták volna vagy még nem kapható?
2022. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

van egy extra jegyem július 11-re, igencsak baráti áron :)

ha valakit nagyon szeretne jönni, írjon

2023. júl. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!