Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most úgy őszintén, miután...

Most úgy őszintén, miután meghallgatjátok, hány napig megy a fejetekben a Központi Hatalom Berki Krisztián című száma?

Figyelt kérdés
Szégyellem már magam annyiszor jàr a fejemben, és akárki akit ismerek és meghallgatta, ugyanezt mondta hogy napokig más sem megy a fejében. Rosszabb, mint valami drog.

2022. szept. 8. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Az ki a tököm?
2022. szept. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szabolcs123lolpff válasza:
Az őrület szélén állok, ez rosszabb, mint valami drog. Az egyetlen pozitívuma annak, hogy nem verem ki a fejemből napok óta, a tudat, hogy innen már nincs lejjebb.
2022. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 Ilyen ajánló után én meg sem merem nézni, pedig majdnem megtörtént.

De bármilyen is, azért az innen már nincs lejjebb gondolat túlságosan optimistának tűnik.

Hidd el, én már nagyon sok ennél lejjebb már nem lehet pillanaton túl vagyok.

2022. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 pedig annyira nem vészes, egyáltalán nem vagyok otthon a témában, de asszem valami punk zene, ha esetleg mégis maradt kis érdeklődésed :D
2022. szept. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uristen mindenki aki eddig nem tette hallgassa meg csodas kis szam
2022. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!