Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen szintetizátort ajánlaná...

Milyen szintetizátort ajánlanátok nekem gyakorolni itthon? Ár nem akadály :)

Figyelt kérdés

Mindenképpen szinti kellene, mert csak az fér el a szobámban.

Egy ismerősöm valami jó billentésű Yamahát mondogatott, de annyi típusa van + nem értek ehhez.

Köszönöm a válaszokat :)



2022. szept. 11. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függ attól, hogy mit szeretnél gyakorolni. Szintizést? Kísérőautomatikás játékot? Zonngorázást? Jó lenne tudni, mennyit tudsz.
2022. szept. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Zongorázni szeretnék tanulni, és egy ismerősöm javasolta hogy legalább egy szintit vegyek otthonra gyakorolni, ha a zongora nem fér el. Még csak kezdő vagyok, de nagyon nagyon szeretem csinálni és szerintem tényleg jól jönne ha itthon is tudnám csinálni.
2022. szept. 12. 19:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valódi zongorához akarsz szokni, akkor ne szintimechanikás billentyűzettel kényeztesd magad, inkább jó kalapácsmechanikás digitális zongora legyen a helyettesítés, ott a jó technikákat szokod meg.
2022. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És milyen kalapácsmechanikásat ajánlanál nekem?
2022. szept. 12. 20:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy, nem kell kezdőként nagyon nagy kategóriát venned. Egy használt is tökéletes. Ha nagyon akarsz, bemehetsz válogatni valami nagyobbacska hangszerboltba, ahol ki tudod próbálni a kiállítottakat, és amelyik szolgáltatásokban, kezelésben, hangzásban, játékérzetben közel áll hozzád, azt választod. Persze nulla közeli gyakorlattal lehet, hogy tökmindegy... Egy pianínót is fontolóra vennék, csak hogy a real thing legyen a kezed alatt, és persze ha jó messze lakik az első szomszéd.
2022. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos panelházba élek, és az alsó szomszédom még akkor is qrvaanyázik nekem amikor csak járkálok a lakásban :(
2022. szept. 12. 23:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor neked nem szinti kell, mert ezermillió nwked fölösleges dolgot tud.


Végy egy digitális zongorát, kalapácsmechanikus billenytűzettel és füles kimenettel.


A Yamaha jó választás, komoly oktatórendszerük is van.


Itt egy útmutató, és böngészhetsz is, hogy képben légy: [link]

2022. szept. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

[link]

Ez például elég jó.

2022. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

kalapácsmechanikás hangszer nem éppen olcsó még a használtaknak is 100 ezer felett van az áruk!

Figyelmedbe ajánlanám ezt a használt de kitünö állapotban lévö kalapácsos billentyüzetü hangszert kicsivel 100 felett van az ára mindenben megfelel

amit szeretnél.

2022. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

na a likn lemaradt

[link]

2022. szept. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!