Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Roma zenét keresek,valaki tud...

Roma zenét keresek,valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bocsi a kérdés hülye megfogalmazásáért de sehogyse engedte az oldal ....Kb 10-15 évvel ezelőtt volt egy cigányzene ...nagyon halk pattogós ütemmel indult és ahogy a srác énekelt úgy jött alá egyre hangosabban a zene ...tudom tudom rengeteg ilyen van de talán az segítség lehet,hogy a myvipes időszakból származik a zene amikor myvipre is fel lehetett rakni zenéket és a címe is az volt hogy Myvip és egy sorozat szám ....gondolom az internet világában tuti sok ember küldte ide oda,így hátha valaki tud valami hasonló zenét (ami lehet véletlenül pont az lesz)

Előre is köszönöm a segítséget



2022. szept. 11. 22:21
 1/3 anonim válasza:
48%
Ez az az (alpári, fülsüketítő, tipikus poornép zenéje) aminek a címe szerencsere sosem lesz meg.
2022. szept. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Youtubeon van fent egy pár régebbi zene g point, bilako hasonlók. Próbálj régieket nézni és hátha bedobja pont azt amit keresel. Nekem is van a mai napig ami csak telefonon volt meg de sehol nem találom az interneten. Ha megtalálod linkelheted meghallgatnám én is
2022. szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2022. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!