Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek gáz, hogyha nem...

Szerintetek gáz, hogyha nem szeretem a Queen együttest?

Figyelt kérdés

Hallgatok egy csomó retro előadót (sőt, csak azokat). De nekem a Queen zenéje valahogyan nem igazán jön be. Ez persze nem jelenti azt, hogy utálom őket, mert nem utálom, de más kevésbé ismert előadókat is jobban szeretek a korból. Még Freddie Mercurynál is jobban szeretek más énekeseket.


Szerintetek ez nem baj? Csak azért kérdezem, mert mindenhol dicsérik és szeretik őket (ezzel persze nincs semmi baj), míg mint már említettem, szerintem vannak sokkal jobb együttesek (a véleményem szerint).


16f



2022. szept. 12. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Te jó ég, 16 éves korodra már növeszthetsz némi egyéniséget, aminek része az is, hogy a zenei ízlésedet nem a gyakorin hagyatod jóvá. Nincs ebben semmi, én sem szeretem sem a rolling stonest, a u2-t, a nirvanát, az lgt-t, de még a queen 1977 utáni lemezeit sem, csak hogy egy pár együtteset említsek a legfelső polcról. Mégsem kértem rá engedélyt senkitől, ha nem baj.
2022. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Nincs semmi baj ezzel, én sem szeretem a Queent, habár elismerem, mint egy híres zenekart.

Szerintem egyáltalán nem baj, ha más a zenei ízlésed, rajtad aztán pont nem fog múlni a zenekar sikere.

Egyébként én a Nirvanat, Guns n rosest stb sem szeretem hallgatni, ellenben Bon Jovit hallgatok elég gyakran és sosem érdekelt, ha valaki ezt cikinek tartaná, ez az én zenei ízlésem, én hallgatom ezeket a számokat nem ő.

2022. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Miért lenne gáz? Mindenkinek más az ízlése. Ha nem szereted őket akkor nem baj, lehet, hogy nemsokára megszereted őket.
2023. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!