Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a zenéről? Légyszi írd le hogy milyennek tartod nekem tetszik

Figyelt kérdés
[link]

2022. szept. 14. 18:33
A kérdező szavazást indított:
Nagyon jó
Jó zene
Sztem nem jó zene
Szörnyű
28 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Egyik kedvenc zeném, szeretem a kpopot és a 4MINUTE-t is
2022. szept. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Nekem ez nagyon gáz. Rettentő agresszív, a soundok is azok, zenei értelemben nem nagyon történik semmi, a szöveg felszínes és negatív.


Ez nem is dal vagy zene a klasszikus értelemben, hanem egy audio-dekoráció kamasztomboláshoz. Annak persze profi, de a profizmus csak egy tényező a sokból. Azt is a javára lehet írni, hogy egy agyonhajszolt, leuralt koreai kamasz számára ez nyújthat valamilyen düh-kiélést, reménytelen ordibálást.


De az összhatás nekem nagyon negatív és idegesítő, én pedig nem szeretek negatív és ideges lenni, mert nem vagyok sem leuralt, sem kamasz, sem koreai. :)


Amúgy minden korszaknak megvannak a dühös kamaszzenéi, ez a popszakma egyik komoly bevételi forrása. Nincs itt szó művészetről vagy alkotásról, egyszerűen gyártják nektek ezeket, mert van rá igény. Nem kell túl komolyan venni, ugyanolyan termék, mint egy joghurt a közértben.

2022. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rettentő unalmas. Tucat. Mármint látom az évszámot, de... 10 éve még okés volt ez a stílus, mert dubstep alap van, aztán kicsit trap-esre vált a refrénbe... 6 éve ez már elcsépelt volt, durván elcsépelt.


Viszont az látszik, hogy nagyon profimunka. Csak mellé műanyag is az egész...

2022. szept. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a kedvenc 4minute szamom
2022. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!