Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kérlek, hallgassátok meg ezt...

Kérlek, hallgassátok meg ezt a számot! Véleményetekre vagyok kíváncsi. Milyen érzéseket kelt bennetek ez a szám? Mit gondoltok erről, mit akartak mondani, vagy kifejezni vele? Tetszik, vagy nem tetszik? Bármi érzés, vagy gondolat érdekel.

Figyelt kérdés

Who's Afraid (Of The Art Of Noise)


[link]



2020. febr. 17. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fos.

Ha sokáig kéne hallgatnom, biztos megfájdulna tőle a fejem.

Be is nyomok gyorsan valami nyugtató jellegű Obituaryt, Napalm Death-t vagy Kreatort.

2020. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hadd ne mondjak véleményt, mert akkor kitiltanak.
2020. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Idegesítő, borzasztó kutyaszar. Első válaszoló már inkább ír jó dolgokat, de én inkább korai Guns n Roses-al verem ki ezt a szemetet a fejemből.
2020. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért vicces ez a zene kategóriában. Mintha egy rakat hangeffektet valami vágó programban random generátorral össze vegyítettek volna. Unalmat, és fejfájast idéz csak elő meg egy tonna másik hasonló "remek" érzést. Én most valószínűleg az AC/DC-vel fogom ezt valahogy feldolgozni
2020. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Na ne már! Egyes dadrockerek számára már ez is befogadhatatlan? Hallottatok ti már valaha bármilyen experimentális zenét?
2020. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Hallottam, és nem tetszik. Na és? Közöd? Álljunk neki vitatkozni ízlésről?

A kérdező a véleményünket kérdezte. Te miért nem neki válaszolsz, miért a mások ízlését kritizálod, te paréj?

2020. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Nem jók benne a zajok, csak ilyen kopogás meg lötyögés. Megyek, majd egy kis Throbbing gristle feledteti velem.
2020. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz ez, de magamtól nem keresnék rá. Érdekes, hogy tisztára olyan, mint a Shpongle (annyira, hogy az már gyanús), de a Shpongle szerintem sokkal jobb (és kevésbé kaotikus).
2020. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!