Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ilyen típusú instrumentális...

Ilyen típusú instrumentális zenék vajon elérhetnek egy kisebb hallgatóságot?

Figyelt kérdés

Egy ideje már foglalkozom zeneírással, természetesen csak hobbi szinten, de úgy érzem, hogy lassan eljön az az idő, amikor meg is szeretném osztani a zenéimet valahol.

A zenémről annyit kell tudni, hogy instrumentális dalokról van szó, amelyek leginkább hangulatokat tükröznek, amiket különböző szituációkban éreztem. Összegezve: rövidek (átlagban 2, 2 és fél perc hosszúak), chillesek és hangulatosak.

Tudom, hallatlanban nehéz bármit is mondani, de szerintetek lehetne igény ilyesmi zenékre? Lehet ilyen zenével egy kisebb hallgatóságot magamhoz vonzani?



2022. szept. 16. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó szó, ez a "hallatlanban"! :)

Szerintem ha igényesek, jól sikerültek, akkor simán.

2022. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Csak úgy tudod meg, ha kiállsz vele a világ elé. Töltsd fel valahová. Én pl. keresem az új industrial zenéket. :-) Szóval majd küldd el a linket. Biztos vannak ilyen csoportok is, oda is töltsd fel esetleg, aztán hajrá.

49f

2022. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsit igen, de többnyire nincs ilyenre nagyobb igény.

Ha csak hobbi marad oké, de bevételt nem szabad várni tőle.

2022. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Ilyen típusú..." - Milyen típusú? Azt hittem lesz valami link, ahol meg lehet hallgatni.

Milyen hangszeren játszod a dalokat?

2022. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
na jól félreolvastam az instrumentálist idustrialnak, bocsika! 2# voltam
2022. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4 Sajnos még nincs, mostanában kezdtem csak a megosztáson gondolkodni.

A dalok alapját gitáron találom ki, de a kész zenék csak szintetizátorokból állnak.

2022. szept. 16. 14:29
 7/15 anonim ***** válasza:

Én folyton ilyesmit hallgatok munka közben. De nem tudom, ha van-e piaca.


pl.

https://www.youtube.com/watch?v=sJaGjN98_yE

https://www.youtube.com/watch?v=e352bfBA1s4

2022. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
48%
link nélkül mégis hogy mondjuk meg hogy lenne-e rá igény??
2022. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Lényegében tele a net ilyenekkel. Ezzel leginkább azt mondom, hogy elfér a te zenéd is, bátran oszd meg.


Viszont a copyrightra figyelj! Én nem tudom hogyan védheted meg a szerzői jogaidat!!


Youtube-ra mindenképp. Illetve régebben soundcloud is ment még. Nem tudom manapság mik vannak.

2022. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Hivatalos kiadásra szerintem a Distrokid lenne a legjobb, csak az a baj, hogy nem akarnék befizetni 8-9 ezer Ft-ot, ha igazából senki se hallgatná. Ezért vagyok úgy vele, hogy majd esetleg később csinálom meg a hivatalos levédetést.
2022. szept. 17. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!