Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy szintetizátorom,...

Van egy szintetizátorom, kezdő vagyok, hogy tudnék felvenni zenét vele pc-n?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eladtam anno a gitáromat, vettem az árából egy szintit, de nem igazán használom ki, nem kezdtem el tanulni, viszont néha most úgy érzem lenne hozzá kedvem, improvizálást megtanulni sklálázni vagy összerakni valami egyszerű zenét stb.


Milyen programok vannak amire szükségem lesz? Midi kábelem van hozzá. Gitárnál kellett vennem egy külső hangkártyaként funkcionáló eszközt, hogy ne késsen a hang, itt is kell ilyesmi? Roland JunoDs-ről van szó ha számít valamit.


2022. okt. 1. 02:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha elektronikus zenét szeretnél, akkor én az FL Studiot ajánlom, mert erre a műfajra lett kifejlesztve, illetve könnyebb feltört verziót találni belőle. Hangkártya nem kell, hiszem a midi lesz a beviteli eszközöd.
2022. okt. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Juno DS kifejezetten olyan, hogy nem kell hozzá más külső eszköz, csak egy DAW a gépedre.


Elég sok megoldás van, és ahogy #1 írta, műfajfüggő, hogy mi kell neked.


Szerintem kezdd youtube-ozással: nézd meg, ki milyen zenét csinál JunoDS-sel, válaszd ki azt, aki kb. olyasmit alkot, amit te szeretnél. Ha ez megvan, már eléggé leszűkül a kör, látni fogod, hogy min és hogyan dolgozik.


Millió tutorial van minden szoftverhez, onnantól már tudsz haladni.

2022. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. okt. 1. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!