Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A mai fiatalok ismerik még DJ...

A mai fiatalok ismerik még DJ Bobo-t és a zenéjét?

Figyelt kérdés
2022. okt. 2. 15:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Édes Istenem, 30 év munkám van benne, hogy elfelejtsem, erre az eszembe juttatod. Kezdhetem elölről.
2022. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a populàris stílust kedvelem a leginkàbb, de a gyerekkoromból annyi sok jó emléket juttat eszembe DJ Bobo néhàny zenéje, amiket bàrmikor szívesen meghallgatok. Személy szerint jóval igényesebb zenének is tartom őket, mint a mai popzenéknek a nagy részét.
2022. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
"Édes Istenem, 30 év munkám van benne, hogy elfelejtsem, erre az eszembe juttatod. Kezdhetem elölről." hallgass kulcsáredinát, segíteni fog
2022. okt. 3. 02:11
 14/16 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok, ismerem, én szeretem is egy-két számát.
2022. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én 30 vagyok, de nem ismertem eddig, viszont most bele hallgattam.


https://www.youtube.com/watch?v=aXOUz0_FhNg



Hú de cringe az egész!

Nagyon égő!

Mielőtt még mondanád, hogy hallgassak Kulcsár Edinát, inkább:


https://www.youtube.com/watch?v=USkSCvVsbng

2022. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kifogtunk egy DJ Bobo rajongót?


Ne bántódj meg, de én a maga idejében sem találtam valami jónak vagy pláne olyasminek, amire évtizedekkel később is emlékezni kéne. Átlag popzene, hatásos, szakszerű, de semmi extra. Kár örökérvényű művészetté magasztalni, mert nem is annak szánták.


De ez nem jelenti azt, hogy te ne szeresd, sőt: ha ez okoz örömet, akkor hajrá. Ilyen a pop, mindenki talál magának kedvenceket, ezen nincs mit vitázni.

2022. okt. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!