Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A mai fiatalok ismerik,...

A mai fiatalok ismerik, kedvelik Jean Michel Jarre zenéjét?


#Én igen, 20 évesnél fiatalabb vagyok #Én nem, 20 évesnél fiatalabb vagyok #Én igen, 30 évesnél fiatalabb vagyok #Én nem, 30 évesnél fiatalabb vagyok
2020. dec. 22. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Fogalmuk sincs, ki az.
2020. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan az az előadó, akinek a számait rengetegen hallották már itt-ott (akár TV-műsorok aláfestő zenéjeként is), de fogalmuk sincs, ki az előadó és mi az aktuális zene címe. Ő mindig is egy ilyen fantomzenész volt... :)
2020. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Biztos nem: a régi kazettás-nagylemezes világban még neve volt a művésznek, ma már csak egy a sok elérhető tartalom közül.
2020. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Én szeretem, néha hallgatom, bár én már nem vagyok annyira fiatal (31).


A szavazást viszont rosszul írtad ki :)

2020. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy embert ismerek, aki nagyon szereti, ő már 17 éves korában is szerette.
2020. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Nyomi
2020. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Balázs!

Sajnos valóban elrontottam és utólag nem lehet javítani.

2020. dec. 23. 19:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok, ha az még fiatalnak számít, kisgyerekkorom óta imádom Jarre munkásságát, az egyik legnagyobb élő zenésznek tartom (a másik ilyen még Mike Oldfield), most is élőben követtem az újévi virtuális koncertjét Youtubon. :) Imádom a csávót, egy zseni. Viszont sajnos igaz hogy a korosztályomból vagy a nálam fiatalabbak közül már csak elvétve van aki ismeri (és kedveli) őt. Ami szomorú.
2021. jan. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok és 16 éves korom óta a kedvenc előadóm. Fantasztikusnak tartom, hogy valaki, aki a 70-es években ott volt az elektronikus zene népszerűvé válásának kezdetekor, ma, 2021-ben is folyamatosan fejlődni akar, előre néz és 72 évesen sem ragadt a múltban. Minden új művészi eszköz, technológia érdekli.

Részt vett a "végtelen album", a folyamatosan egyedi, új zenét algoritmusokkal generáló EON alkalmazás létrehozásában.

Szilveszterkor 75 millió ember követte a VR online koncertjét. A zenéje a mai napig fejlődik és modern, az Electronica albumokat és a régi albumokat is nagyon kedvelem, már minden számát hallottam.

A kedvencem viszont a Fairlight CMI-t használó Zoolook. De minden évtizedben mindig megújult, electrojazz-től a breakbeat-ig minden műfajt bejárt. Szintén nagy kedvenc a Metamorphoses. Minden studióalbuma rajta van egészben a telefonomon is, szóval igen, én egy fiatal vagyok és nagyon kedvelem. :D


Én nagyon sajnálom, hogy a fiatalok körében Mo-on nem annyira népszerű, mert pl. dél-amerikai koncerteken tele van a közönség fiatalokkal.

2021. jan. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!