Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Queen rajongók! Mi a véleménye...

Queen rajongók! Mi a véleményetek az alábbi Queen dalokról?

Figyelt kérdés

Get Down, Make Love

Back Chat

Machines (Or Back to Humans)

Fat Bottomed Girls

The Night Comes Down

She Makes Me (Stormtrooper in Stilettos)



2022. okt. 19. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A Get Down, Make Love-ban a középső "pszichedelikus" rész a kedvencem, koncerteken nagyon jó volt.


A Back Chat jó dal, nem mondom, hogy az egyik legjobb Hot Space-es, mert akkor mindegyikre mondhatnám.


A Machines olyan The Works-ös.


A Fat Bottomed Girls főleg koncerteken - és főleg a Bowl-ban nagyon jól hangzott.


A The Night Comes Down beatlises.


Na a She Makes Me... arról nincs véleményem.

2022. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szegyenemre csak a fat bottomed girls-t ismerem (pedig imádom a queen-t), de az nagyszerű szám
2022. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A Get Down, Make Love az egyik kedvencem, a másik a The Prophet's Song.

A Back Chat elmenne a Knight Rider filmzenének, de a többivel együtt nem az én világom.

2022. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Az utolsó 3 számot szeretem. A fat bottomed girls kiváló szerzemény, nagy riff, szuper énekszólam, épületes örökérvényű igazság a szöveg. A she makes me nagyon illik a lemez szerkezetében, a kohézió egyik fő alkotója. A night comes down pedig egy érdekes, változatos, jól kiegyensúlyozott szám, ugyanakkor bátor, igazi elsőlemezes eresztés, amikor a zenekar semmiféle elvárásnak nem akar megfelelni. A queen-nek ez az az arca, amit szeretek.

A get down make love-ot nem szeretem, soha nem tudtam megbarátkozni vele. A másik kettő nem ugrik be, legalább 20 éve nem hallgattam meg őket, gondolom nem véletlenül. Nálam a queen minden 1980 utáni lemeze a mínuszos kategóriába tartozik. Talán az innuendo kivételével.

2022. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Back chat-et egyszerűen imádom, a klippjével együtt. Szerintem ez nem egy tipikus Queen szám, de nekem valamiért mindig nagyon jó hangulatom lesz, amint meghallom :)


A Fat bottomed girls dettó, nem tudom másképp, mint max hangerőn hallgatni, szerintem az egyik legjobb számuk.

2022. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az összes borzalmas.
2023. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
6-os a kérdésben ott van, hogy Queen rajongók :) nem neked szól a kérdés
2023. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!