Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek lehet fejleszteni?

Szerintetek lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés
Baratnommel multheten voltunk lagziba,es rajott,hogy iszonyatosan rossz a ritmus erzekem. Illetve hat tanctudasom sincs. Sajnos engem kiskoromba emiatt mindig szekaltak es olyan szegyenerzet van bennem,hogy neha mar tancolni sem merek. Ha meg tancolok is nagyon be kell rugni,hogy ne szegyeljem magam. Baratnom emiatt szinten leugatott,hogy igy hogy lesz eskuvonk majd egyszer meg mit fog velem kezdeni mert botlabu vagyok szerintetek mit tudok tenni ez ellen? Menjek el tanctanarhoz? Vagy megis mit lehet ilyenkor tenni? 23 éves vagyok.

2022. okt. 20. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
keress normális barátnőt!
2022. okt. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Leugatott vagy vicceskedve megjegyezte, amit te önbizalomhiány miatt leugatásnak vettél. Ha az első az igaz, akkor az egyessel értek egyet.
2022. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Eltekintve a történet aggasztó párkapcsolati dilemmáitól: igen, a ritmusérzék és a tánctudás is fejleszthető. A ritmusérzék eleinte egyszerű gyakorlatokkal (akár ovis szintű, tapsolós-lépegetőssel), később akár bonyolultabbakkal is.


A tánc- és ritmusérzéknek nagyon jót tesznek a homloklebenyt fejlesztő gyakorlatok is, biztos találsz a neten. Ez a fajta agyműködés is fejleszthető, csak sokat kell gyakorolni.


Tánciskolába járni pedig már csak azért is érdemes, mert ott találhatsz egy másik barátnőt.

2022. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet fejleszteni, elég könnyen
2022. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
Legalább nem felejted el. Én 60 év alatt semmit sem vesztettem a tánctudásomból. Akkor is egy jegesmedve bájával és könnyedségével mozogtam a parketten, most is. Ennek is megvan az előnye. D
2022. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Hozzáteszem, a zenész múltammal feltehetően nem okozott volna emberfeletti megerőltetést megtanulni táncolni, de a büdös életben nem érdekelt annyira, hogy meg is tegyem. Úgy éreztem, megcsúfolom a zenét, a művészetet. Voltak partnereim, akik nehezményezték ezt, de idővel mind elfogadták ezt a hiányosságomat.
2022. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!