Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Michael Jackson-nak tényleg...

Michael Jackson-nak tényleg étkezési zavara volt?

Figyelt kérdés
Sokan gondolják ezt, mert karcsú alkata volt, főleg élete utolsó éveiben, de tény, hogy előtte sem volt kövér, szép alakja volt...De mit gondoltok, valószínű hogy étkezési rendellenességgel küzdhetett?

2022. okt. 20. 18:16
 1/8 A kérdező kommentje:

Ideje mellőzni a gyűlölködő hozzászólásokat. Jackson-nal nem volt semmi probléma, annyira vagyok csak kíváncsi hogy tényleg szenvedhetett e étkezési zavarban ahogy azt sokan gondolják (ami nem lett volna csoda, azok után hogy mennyire meggyötörte az élet, igazságtalanul bántak vele stb)

Várom továbbra is az értelmes válaszokat.

2022. okt. 20. 19:55
 2/8 A kérdező kommentje:

#4

Igen, minden rendben volt, a hazugságokra meg nem vagyok kíváncsi, csak a nagyon hülye nem tudja róluk hogy nem igaz -_-

Mennyire gyerekes amúgy, Gyk-n nem lehet róla feltenni egy nyomorult kérdést, mert egyből jön a pedofilozás ami k0rvara nem igaz.

2022. okt. 20. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, valahol olvastam, hogy már fiatal felnőttkorában is problémái voltak az éhséggel. Később meg biztos, alig evett, gyógyszert szedett be és folyton táncolt, teljesen túlhajszolta magát az egész életében.


De sajnos a híres emberek nem pihenhetnek le 1-2 évet, főleg ő nem tehette meg és ennek megvan mindig a böjtje.

2022. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm az érdemi választ!

Ez elég elszomorito dolog, nem ez járt volna neki:(

2022. okt. 20. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Ahha, minden rendben volt az agyával, amikor úgy halt meg, hogy csak gyógyszer volt a gyomrában, az altatót pl. tejnek nevezte. Mentálisan ép emberek így szoktak elmenni erről az árnyékvilágról.

Lehet szeretned michael jacksont úgy is, ha nem dugod a homokba a fejed, már ami a mentális állapotát illeti. Az meg kimondottan dedós dolog, hogy a sarkosan megfogalmazott, de releváns és semennyire nem gyűlölködő hozzászólásokat kimoderáltatod. A gyk nem egy safe space, nem arra van kitalálva, hogy itt emelj bármi áron örökké világító obeliszket a kedvenc énekesednek.

2022. okt. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Egyáltalán nem dugom homokba a fejem, sőt jól tudom, hogy lelkileg nem volt jól.

Vagy te boldog tudnál lenni azok után és mentálisan rendben lenni hogy kétszer meghurcoltak ártatlanul, úgy, hogy olyasmit hazudtak rólad amit sose tennél?

Móka és kacagás lenne az életed azok után is? Mert kétlem...

A gyűlölködő válaszokat meg persze hogy toroltetem aminek semmi értelme csak az ő mocskolasa alaptalanul.

2022. okt. 21. 07:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt egy nagy evő, nem érdekelt az étel, tényleg van ez a típus, nekem is van olyan ismerősöm, aki tényleg csak azért eszik, hogy életben maradjon, mindegy mit eszik neki csak legyen energiája.


De például azért turnén Michael nek volt szakácsa, This is it en is például ő bízta a szakácsra ,hogy egészséges ételeket készítsen szóval azért odafigyelt. Például reggelire mandula tej granolával ilyenek...


De aztán , mivel igen nagy mennyiségű gyógyszert is szedett , gondolom azért évek alatt csak kizdhette a gyomrát, bélrendszerét.


Valamint azt is mondta, ha idegen egyszerűen nem tud enni. Nem eszik semmit. Valaki csak nassol, ő meg pont az ellenkezője. És azért az élete utolsó részében elég sok stressz érte, amit a kaján vezetett le.

2022. okt. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokszor Elizabeth Taylor etette
2022. okt. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!