Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak még itt Michael Jackson...

Vannak még itt Michael Jackson rajongók, rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Eddigi életemben (32/N) rock-metal rajongó voltam, a keményebb fajtából.Láncok, szegecsek,hörgős metal, fesztiválok stb. A stílusom sokat "finomodott" az elmúlt időben. Eddig csak felszínesen ismertem MJ zenéit.Egy par hete rá kaptam, azóta nem tudok leállni vele, nagyon tetszik,mint előadóművész hihetetlenül tehetséges. Amióta rá kaptam, a fiaim is szeretik hallgatni :D Annak idején én csak ezt a pedofil sztorit hallottam sajna. Rengeteg interjút, dokumentumfilmet megneztem róla, ezekből rendes, tisztességes ember benyomását kelti.

2022. okt. 19. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak.

De kicsit most átpártoltam David Bowie-ra. De 10 éven keresztül voltam rajongó, még most is az vagyok, csak egy kis szünetet tartok.


20N

2022. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Már nincsenek
2022. okt. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pacsi, én is az vagyok, főleg a rajongásom kezdetén voltam nagyon az, úgy egy évig. Ezután viszont sajnos enyhülni kezdett a rajongásom, magánéleti okok miatt, túlságosan lefoglaltak dolgok igy nem nagyon maradt ra időm. De mostanában igyekszem őt megint gyakrabban hallgatni még ha nem is olyan sűrűn mint az elején. Arrol viszont biztosíthatlak, hogy a lehető legjobb embert választod aki iránt rajongsz, vagy felnézel rá. Még egy olyan tökéletes, tehetséges poplegenda, és nagylelkű humanitárius nem lesz ezen a világon. És természetesen, persze, hogy nem igazak a vádak, soha nem is voltak azok. Az igazi Michael Jacksont nem a sajtóból és különböző pletykalapokbol ismerheted meg, hanem csakis az interjúkból, csak az interjúk tükrözik a valóságot arról, hogy milyen ember volt Ő. Nemcsak annak a több ezer súlyosan beteg gyereknek tette szebbé az életét, hanem az összes olyan szerencsés embernek, aki a rajongójának mondhatja magát.
2022. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha még nem láttál róla filmeket, ne hagyd ki a Moonwalkert, és az Amerikai álmot. Illetve a legjobbat, az Örökkévalóság nyomában-t.
2022. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, most nyáron a Michael Jackson kiállításon is ott voltam
2022. okt. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!