Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc bandád ezek...

Melyik a kedvenc bandád ezek közül?

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 00:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
10%

#9 Nem igazán... én bátyám Therion kazettájával illetve Nightwish-el kezdtem... A Slipknot-ot meg csak meghallgattam de nem tetszett igazán sose. Egy egyéni világfájdalmat próbál közölni, meg általános emberutálatot, nálam ez nem nyerő. Ha már ilyenekről van szó akkor társadalmi problémákat feszegessen, illetve kicsit csípkedje meg a vallás témát is. De ne egyéni fájdalmat akarjon ráerőltetni másra is...


A többit meg hagyjuk. A Korn csak simán "menő" volt a 2000-es években bizonyos körökben, csakúgy mint a Limp Bizkit és társai. Sokan akkoriban mást nem is hallgattak, nem volt egyéni ízlésük.


A Static-X illetve a Deftones ami még talán egyedibb volt, kevesebbet is lehetett róluk hallani. A Deftones az amúgy mai napig jól hallgatható, úgymond kellemes metál zene (ez nem azt jelenti hogy nálam is megállt itt a dolog, csak néha-néha előveszem és hallgatom a "retro" kedvéért is).

2022. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%

#11.Nem egyénekről van szó, hanem a többségről.

És igen, a Nu-Metal elég nagy beugró volt akkor a metal világában, elvégre ezek egy részét elég jól nyomta az MTV is, meg azért a kiadók is tettek azért hogy sikerüljön szélesebb körben elterjedni.

"Egy egyéni világfájdalmat próbál közölni"

Ezt mondjuk vicces azután olvasni hogy leírtad, hogy Nightwish.

A gothic metal "szubkultúra" semmivel nem másabb, nem különb és nem jobb.

Csak éppen más a köntös amiben ezt továbbítják, Oceanborn vagy éppen a Once is inkább egyéni problémákkal foglalkozik szóval kicsit ellenmondásos.

Szimplán nem tetszik neked, azt belátjuk és ízlésen kár vitatkozni.

De az viszont tény hogy ezek a bandák egy generációt hozzásegítettek a metalhoz.

2022. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%
Engem ezek a bandák vezettek el az extrém metal-hoz, meg a hagyományos heavy metal, hard rock bandákhoz.
2022. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
24%
Csöpögős nyálgép rock ez és a ván dájreksönhöz vezet max
2022. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
73%
Ezek közül egyértelműen a Slipknot.
2022. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

#14


Slipknot - Iowa

Korn - Korn

Deftones - Adrenaline

Static-X - Wisconsin Death Trip


csöpögős nyálgép rock? :)

2022. okt. 21. 15:32
 17/27 anonim ***** válasza:
90%
Arról nem is beszélve hogy amikor a Slipknot debütált akkor még a Slayerre is hatással voltak.
2022. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
54%
Vannak sokkal technikásabb (nem, nem a progresszív irányra gondolok, attól a frász tör ki), többet mondani kívánó, sokkalta jobban hangzó bandák is...
2022. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
93%
Velem is ezek az együttesek szerettették meg a metált, főleg a Linkin Park. A Deftonest a mai napig szeretem hallgatni, így arra szavaztam.
2022. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
ezek közül leginkább a korn, de nem vagyok nagy nu-metal fan
2022. okt. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!