Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc rock bandád?

Mi a kedvenc rock bandád?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 19:27
1 2
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha csak rock mint rock akkor:AC/DC, Foo Fighters, Tankcsapda, Road, Lord, de ami nem feltétlen rock, akkor Metallica, Megadeth, Green Day, Iron Maiden
2019. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem akarok parasztnak tűnni, de azt megkérdezhetem, hogy miért kell lepontozni válaszokat olyan kérdésnél, amire kizárólag szubjektív alapon lehet válaszolni?
2019. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
93%

Nightwish, Dorothy, Korpiklaani, Dalriada

16F

2019. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Morpheus19, a lepontozás nem én voltam, de be kell vallanom az altalam elkövettett bénaságot, hogy veletlenül a félig hasznosat sikerült eltalálnom, mert túl vadul böktem a zöld felé, miután végigolvastám, amiket írtál. Szori, hogy nem voltalak képes felpontozni, pedig nagyon akartam.
2019. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5


Jól van, ennyire azért nem kell túlzásba esni...


Csak hát arra gondoltam, hogy mint minden hasonló kérdésnél, majd itt is direkt lepontozzák egymást a válaszolók, csak mert nem ugyanaz a zenekar a kedvencük.

2019. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Led Zeppelin
2019. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha magyar kell, akkor No Respect, Tankcsapda, Road.

Ha angol, akkor kifejezetten a Linkin Park, bár nrkik van olyan számuk, ami nem kifejezetten rock. De én inkább hallgatok rock covereket.

2019. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Morpheus19, ha jól látom, kicsit túl komolyan vetted, amit írtam. Ez nem gyónás, csak egy köntösbe bújtatott "tetszik az ízlésed" volt.
2019. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Guns N' Roses
2019. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!