Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ciki sokak szerint ha...

Miért ciki sokak szerint ha 19 évesen nem “mostani” zenéket hallgatok?

Figyelt kérdés
Számtalanszor megkaptam már, hogy “Úristen, te Ariana Grande vagy Dua Lipa helyett Britney Spears-t meg Madonna-t hallgatsz? Tisztára lejárt lemezek már”. Kérdem én, nem tökmindegy másoknak milyen és mikori zenéket hallgatok? Számomra Ariana, Dua meg Billie helyett Britney, Madonna, Gwen Stefani, Xtina, Rihanna és még a többi sztár a 2000-es évekből jelentik az előadó fogalmát. Nem értem miért olyan “ciki” az, ha 2018-as zene helyett 2008-ast hallgatok, mert nekem az akkori zenék sokkal jobban bejönnek mint a mostaniak. Ennél nagyobb problémájuk, főleg most nincs az embereknek? Engem személy szerint egyébként nem tud érdekelni ha ilyen hülyeség miatt cikiznek vagy kinevetnek, csak nem értem hogy miért érdekli ennyire az ismerőseimet ez.

2022. okt. 30. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
majd kinövik, 19 évesen már nem mások zenei ízlésével kéne foglalkozni, azt hallgatsz, ami jól esik, én se hallgatok, hallgattam mást, csak mert másnak nem tetszik
2022. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Nálam volt már olyan, hogy 60-as évekbeli zenéket hallgattam, pedig én se vagyok még nyugdíjas.
2022. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Hallgasd, ami tetszik.


(Egyébként véleményem szerint Madonna meg Rihanna még ma is van legalább olyan híres és közkedvelt, mint mondjuk Dua Lipa)

2022. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre az a válasz, hogy a popzene mindig ugyanaz, csak korszakonként másképp szól. :) Ez persze trollos túlzás, de van benne igazság is. Különösen a mai popra igaz, hogy csak a hangzásában van újdonság, de zenei tartalmában szinte semmi új nincs. Inkább egy egyszerűsödés zajlik épp.


Sok igényes zenehallgató fordul emiatt a múlt felé. Kevésbé agresszív a sound és picit muzikálisabb a zene. A divat meg igazából mindegy.

2022. okt. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Mondjuk én hallgatok mai zenéket is, de nekem a régebbi Dance/House mindig jobban fekszik, már csak az emlékek miatt is. :)
2022. okt. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem ciki ! Sőt!

Mostani zenék hallgatása nagyobb ciki! 😀

2022. okt. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki

Bármit hallgatsz, nem ciki

2022. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem érdekelne, nem írtál volna ki egy kérdést ezzel kapcsolatban. Amúgy jobb hozzászokni, bármit csinálsz az életedben a legtöbb ember idiótának fog tartani miatta.
2022. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Bennem csak az vetődik fel, hogy 19 évesen ezzel bárki foglalkozik.

Még 12-13 évesen oké, de már közel felnőtten...

Kb. a rockeren kívül senkit nem szokott érdekelni már, ki mit hallgat.

2022. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, ment a zöld!
2022. okt. 31. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!