Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ciki ha orosz...

Szerintetek ciki ha orosz vagy (ukrán de oroszorgszágban) tevékenykedő előadók számait hallgatom? Nem pedig ezeket a mindenki által sztárolt sztárokat? Mondjuk pl. Németországban de még Amerikában is meglepően ismertek csak itt nem.

Figyelt kérdés
Igaz oroszul nem tudok de szerencsére vannak fordítások legalább angolra amiből kitudom deríteni melyik szám miről szól. Csak valahogy ha szóba kerül így baráti körökben a zene nem szoktam nagy dobra verni hogy nem a bíber gyerekért vagy a fluoros Tomiért vagyok oda.
2018. nov. 25. 00:50
 1/5 Mojjo ***** válasza:
100%
Nem. Az viszont furcsa, hogy ezt meg kell kérdezned.
2018. nov. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért lenne az?
2018. nov. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Végre valaki....:) nyilván nem kell foglalkozni másokkal, viszont én is észrevettem, hogy nem sokan szeretik őket sőt még furcsán is néznek az emberre, a múlt sérelmei talán...

Am mondanál pár előadót, kiket hallgatsz?

2018. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csinálom. Keveset ismerek, de azokat amikor csak tudom hallgatom. Eredetileg nyelvtanulás céljából kezdtem el hallgatni, de mára már...😂 Egyáltalán nem ciki.
2018. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy boldog és elégedett életét élj az első lépés hogy elengedd a ketsegeidet. Fogadd el önmagad és élvezd az életet ahogy tudod. Mindenkit más tesz boldoggá és ha neked ez okoz örömet, semmi sem lehet eléggé ciki
2019. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!