Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a gitár milyen tipusú?

Dancsibácsi! kérdése:

Ez a gitár milyen tipusú?

Figyelt kérdés
Szolnokon a Bedő Antikvárium nevű hangszerboltban láttam egy olyan akusztikus gitárt, aminek a teste egy kicsit kissebb volt mint a többinek, és a közepén a hagyományos "lyuk" helyett ilyen nagy domború fém lap volt, rajta lyukakkal, és 90.000 forintért árulták. Ott elfelejtettem megkérdezni hogy pontosan milyen, mert csak egy csomag húrért mentem, és nem akarok ilyenért megint 50km-t utazni. Ha esetleg valaki meg tudná mondani, azt megköszönném. Egy videó is jöhet róla.
2010. szept. 29. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmi volt? Mert akkor rezonátor gitárnak hívják! Gőzöm sincs mire jó, még életemben nem láttam ilyet egy zenésznél sem...

2010. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, pont ilyen volt. Egyszer láttam iylet egy youtube-os videóban, már nemigazán tudom a címét. Abban ilyet használt a csávó, csak akkordozgatott rajta asszem egy Silverstein számot. Elég jól hangzott.
2010. okt. 1. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!