Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szeretnek a fiatalok...

Mit szeretnek a fiatalok Deshben, Bruno x Spaccban vagy T.Dannyben?

Figyelt kérdés

Kijött egy Mandiner cikk, hogy ők a legfelkapottabbak, legtöbbett hallgatott előadok Spotyn meg YouTubeon. Én már rég elvesztettem a fonalat a popkultúrával, én leragadtam ott, hogy AK26 meg Mr. Busta, plusz néha ByeAlex akik ilyen hedonista, dzsentri stílusú, anyagelvű számokat nyomnak. De őket annyira nem hallgatták sokan; bár én polgári gimibe jártam.

Viszont ezek az új arcok már úgy látom mindenhol népszerűek, mi ennek az oka? Saját maguk sztárolásán kívül másról nem is nagyon énekelnek.



2022. nov. 21. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Engem különösen nem érdekel, hallgatok mást.

Mindenki azt hallgat amit akar.

Engem jobban megmozgat a Pantera reunion vagy éppen az új Gojira album, de nem vagyunk egyformák.(és leginkább egyik ember sem több a zene alapján)

2022. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nesze semmi fogd meg jól 😃 én elfogadom az álláspontod csak a kérdéshez nem volt semmi köze
2022. nov. 21. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

A kérdés eleve provokatív, és semmi értelme nem volt ezért billentyűzetet koptatnod.

Naponta írják ki ugyan ezt, más nevekkel.

Az én álláspontom meg, az, hogy ízlések kár vitatkozni.

Mindenki azért szereti a zenét, csak mert...

2022. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

tégy egy szívességet és ne olvasgass olyan szenny "hírportált" mint a mandiner.

Ők meg csak magyar viszonylatban vannak felkapva, ne kérdezd miért mert nem tudom, sose hallgatok magyar zenét. Ismerőseim elmondása szerint akik hallgatják őket úgy vettem észre vagy azért mert általános problémákról szólnak a szövegeik amik a legtöbb fiatalt érintik, vagy mert azonosulni tudnak a szöveggel.

2022. nov. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nekik játszották le a legtöbbet a "zenéjüket", nem jelent semmit, hiszen nincs fizetőképes rajongótáboruk. Nem tudnak nagyobb koncerteket szervezni, senki nem kíváncsi rájuk, hiszen az ő "művészetük" addig a pontig érdekes, hogy meghallgatják (esetleg ki is röhögik) és ennyi. Nagyon kevés az olyan ember, aki el is megy a koncertjeikre (amiknek amúgy a 98%-a hakni egy kocsmában), ezért nem gondolnám azt, hogy a youtube trending lenne a mérvadó.
2022. nov. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4/5 A Mandiner egy gyűjtőoldal, akik szemléznek minden oldalról, szóval szerintem egészen nyugodtan olvashatom. :D Néha olvasgatok Telexet is; pedig őket is lehet vádolni szélsőséges elhajlással, vagyok elég érett, hogy tudjam mérlegelni a híreket, köszönöm. Ez a hír, meg épp teljesen objektív volt.


5/5. Ez azért megnyugtató; remélem tényleg erről van szó. Bár GvM meg Kulcsár Edina is tematizálja a közbeszédet; előbbinek bele hallgattam néhány zenéjébe, még a kérdésben felsoroltakhoz képest annyira nem is tűnt károsnak. De tényleg csak ez érdekelt, hogy abban mi a vonzó a fiataloknak - legalábbis amit a trending toplisták néhány rábökött zenéjéből kiválasztottam - hogy kva sok pénzük van és minden kvát ingyen megkapnak stb.

2022. nov. 22. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
#6 A vonzó max annyi, hogy egyszerűen tanulható, könnyen énekelhető, egyszerűen kiröhőghető, valamint kellőképp megbotránkoztató is tud lenni a zene, vagyis mindenki számára van benne valami, amiért rákattint. Igen, sokan poénból hallgatják, mások meg csak azért kattintanak rá, hogy utána fikázhassák. A kattintás így is kattintás, azaz ott lesz a nézettségben, hiába csak poénból hallgatják meg. A szöveg pedig senkit se érdekel, hiszen nulla értelme van...
2022. nov. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!