Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak itt olyan lányok, fiúk...

Vannak itt olyan lányok, fiúk egyaránt, akik szeretnek zongorázni?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor mit szerettek inkább játszani? Könnyű vagy klasszikus zenét?

2022. szept. 25. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Na, most megragadom a kitűnő alkalmat, hogy a pontos válaszadás érdekében megkérdezzem, mit sorolunk könnyű és mit klasszikus zenéhez.
2022. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Klasszikus zene például Bach H-moll menüettje, vagy Schumann-tól a Siciliano. Vagy akár Mozart, Haydn, Brahms darabjai stb...

Könnyűzene meg mondjuk egy Depeche Mode-dal, vagy egy James Bond filmzene. Most csak úgy találomra mondtam valamit, renélem, hogy nem hülyeség. Vagy bármi, a pop dalok, esetleg a rock stb..

2022. szept. 25. 14:42
 3/13 A kérdező kommentje:
*remélem
2022. szept. 25. 14:42
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
James bond filmzene vagy főcímdal? Nagyon nem mindegy.
2022. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Filmzene.
2022. szept. 25. 14:53
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
És mi alapján könnyűzene a james bond filmzene?
2022. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

[link]


Ez pl egy james bond filmzene.

2022. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Hülyeségekkel visszakérdeztek, és eltértek a kérdés tárgyától.

Kedves 1-es! Ennek utána tudsz nézni az interneten is, de hogy lásd, milyen jólelkű vagyok, most ezt megtettem helyetted:

"Nagy múltú zeneelméleti, zenetudományi alapokkal rendelkező zenefajták"

A Wikipédiát idéztem.

(Én nem zongorázok, csak szeretném, ha a sok okostojás észrevenné már magát ezen az oldalon.)

2022. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Másmilyen hangszeren tudsz játszani esetleg?
2022. szept. 25. 16:36
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#8 köszönjük hogy kiwikipédiáztad nekünk, gondoltam én is felmegyek, és ezt találtam:


"Legtágabb értelmében – ekkor komolyzenének is nevezzük – a zene legáltalánosabb felosztási kategóriája szerinti terület a dzsessz, a könnyűzene, az alkalmazott zene (színház, film) és a népzene mellett."

2022. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!