Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kb mennyibe kerül egy 4...

Kb mennyibe kerül egy 4 perces dal (gitár+ének) felvétele stúdióban?

Figyelt kérdés
Igazâból csak annyi cél lenne vele, hogy egy szép hangzású, igényes, jó minőségű felvétel készüljön a zenémről.

2022. dec. 3. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
keresd meg a stúdió árlistáját honlapon, v keresd meg a kontaktot
2022. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kerestem, de külön látok stúdióbérlés árat, külön masteringet, stb stb…mivel nem tudom, hogy ez így kb. mennyi időt igénybe, és milyen utómunkák kellenének ehhez, így mindennel együtt érdekelne hogy mennyi lenne?
2022. dec. 3. 15:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb. 40.000Ft reális lehet?
2022. dec. 3. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Kb 40 ezerért veszel egy külső hangkártyát mikrofont és felveszed otthon. Studióban nem hiszem hogy 100 ezer alatt szóba állnak veled.
2022. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól és magabiztosan elő tudod adni, akkor a felvétel maga max. egy óra. Kell egy minimális utómunka, mix-master. Ez egy egy száli gitáros dalnál nem komoly tétel, szerintem kis stúdiókban bőven beférsz a negyvenezres keretbe.
2022. dec. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Volt itt már valaha valaki stúdióban?

Egyébként ahol én voltam, ott hárman voltunk egy zenekarban szombathelyen, ott vettünk fel egy számot. Mind a hármunk hozott kb 3000 ft-ot, mert az egész dolog (hangfelvétel, hangmérnök) kb ennyibe került (10E forint volt az egész, azt fizettük ki hárman), és egy 3 perces számról van szó basszus, dob, gitár, és éneksávval.

2023. jan. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!