Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segítség kéne egy dal írásához...

Segítség kéne egy dal írásához lent bövebben ez nekem nagyon fontos?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön nekem. Németországban ismerkedtünk meg. Amikor mondtam neki hogy bejön, azután teljesen bunko volt velem azért hogy kiszeressek belöle. Utánna haza kellet jönnöm és facebookon tartottuk a kapcsolatot tök jol elvoltunk de megkérdezte hogy még mindig bejön-e nekem ,és én persze azt válaszoltam hogy igen és utánna megint bunkó volt velem. persze ez nem esett nekem jól és ezért bejelöltem 1 feliratos képen ahol a szöveg "jeképezte" ezt ,és írt 1 kommentárt a képhez hogy: KÖSZI és utánna letiltott , kb 2 hete történt ez


a profilképén szörfözött és ezóta amikor tenger/óceánt látok összeszorul a gyomrom és nagyon hiányzik de most 1 ideig nem akarok beszálni vele mert tudom hogy akkor csak roszabb lesz vele a kapcsolatom mint most (ami nem fényes)


és erről szeretnék írni 1 dalt már elkezdtem de nagyon csöpögös lett és nem érzen hogy én vagyok hogy tudnám jobban elérni azt enyém vagy... nem tundom hogy mondják ezt


2010. szept. 30. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom h nem lehetsz az enyém,

De, én akarlak Téged

Te vagy a levegő, a víz és

Te vagy a mindenem.

Nem birok nélküled élni, szükségem van rád.

Segítesz ha baj van,

velem örülsz...

Miért vagy ilyen messze?

Találkozzunk újra, és újra

egymásé leszünk örökre!


Hirtelen ez jutott eszembe. Átköltheted, nem lett jó. De, hátha megihlet!

2010. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
löszi :)
2010. okt. 3. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!