Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fejhallgatót keresek, tanácsot...

Fejhallgatót keresek, tanácsot kérnék (?)

Figyelt kérdés

Természetesen árukeresőn már nézelődtem, de ott nincs elég szűrési paraméter és nem ismerek más használható platformot ahol adatbázisszerűen tudnék keresni ezért itt próbálkozok, hátha.


Amit keresek:


Fejhallgató, ami az egész fület takarja

-30 és 100ezer ft között

-zenehallgatáshoz kell (főleg rock és pop)

-kimagasló passzív zajszűrése legyen (a hangzás mellett a legfontosabb szempont)

-NE rendelkezzen aktív zajszűréssel

-vezeték nélküli

-a frekvenciatartománya alja maximum 20hz


Másodlagos szempontok:

-kényelem azaz ne nyomja fejtetőt hosszú használat során

-aksi üzemidő



2022. dec. 11. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Erre pedig érdemes nézni egy fülpárnát, leginkább valami ilyesmit:

[link]

Hozzátéve, egy a lényeg hogy ne legyen túl nagy párna mert az megnyomja a magasokat.(Brainwavz párnái ezért felejtősek)

2022. dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy "kimagasló passzív zajszűrése" legyen, de, ha az utcán nem tervezed használni (mondjuk a vezetéknélküli követelmény miatt ez nem valószínű) akkor egy nyitott fejhallgatót is számításba vehetnél. Egészen más élmény nyitottal zenét hallgatni.

Amennyiben a nyitott nem jöhet szóba akkor hagyd figyelmen kívül a válaszom.

2022. dec. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Nagyon tetszetős a linkelt darab és miután meghallgattam Gedeon 3 évvel ezelőtti értékelését az előző verzióról, megvett kilóra, ez a befutó!
2022. dec. 12. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!