Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Headset vásárlási tanácsok?

Headset vásárlási tanácsok?

Figyelt kérdés

Helo!

Szeretnék kérni mikrofonos fejhallgató, alias headset javaslatot. Jelenleg egy Ozone Ocelote Blast van, de szegény lassan teljesen tropára megy (fél kiló szikszalag tartja egyben :) ), zörög, hol megy a mikrofon, hol nem, stb.


Szeretnék egy viszonylag strapabíró fejest, aminek szövet borítású a kábele (az ozone is pont azért halt meg, mert csak egy vékony műanyag kábele volt, az meg szépen feltekeredett egyfolytában és puff, máris itt szakadt meg a műanyag, ott látszik ki a kábel, mellé a csíptetős állító az valami förtelem, mindig beakad ha nem csíped fel stb), jó nagy (mert szép szál buci fejem van), viszonylag normális mikrofonja van, ami ki/be kapcsolható vagy gombbal, vagy fel/le hajtással.


Tudom, jobb egy asztali mikrofon meg egy sima fejhallgató, de akkor már olyan sennheiser-t vennék, amihez kell 6.3 jackes hangkártya, meg egyéb finomságok és máris 150e körül lennék, azt meg egyenlőre nem akarom.


Árban 50-60 ezres limit körül gondoltam, bár szemezgetek az asus rog centurionnal is, de nem tudom mennyire éri meg azt a 75 ezres árat (tehát ha kell tudok még egy kicsit rá költeni).


Jelenleg külön hangkártyám nincs, de Asus maximus 7 hero lapon van a szokásos 6 db 3.5-ös jack, usb, esetleg hdmi, talán ez nem jelent akkora problémát.


Főként single playeres rpg, rts játékokra szánnám, ritkábban fps, filmezés, sima zenehallgatás.


Előre is köszi.



2018. jan. 8. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem egy 7e ft-os Hama fejhallgatóm van. barátom szerint nem valami jó a basszusa, de én szeretem. szövet borítású a kábel, mikrofon állítható (nem csak fel-le), a fejmérete folyamatosan állítható
2018. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj hama párnája kicsi, régebben én is hama urage stb-ket használtam, de nyomja a fülemet sajnos. Azért köszi.
2018. jan. 8. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
jogos, hosszú távon nekem is kényelmetlen, de sajna nem volt túl nagy keretem rá akkoriban
2018. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SylwerStone ***** válasza:

Hyperx Cloud. Volt ilyenem, jól szól, kényelmes. Egy átnevezett Hi-fi füles, szóval zenére is megfelelő. 50-60 ezer forintig ennél jobbat nem találsz.

Hangkártyát meg vehetsz mellé egy xonar dgx-et, vagy U3-at ha USB-s kell.

Én jelenleg egy Arctis 7-et használok, amit szeretek a vezeték nélküli mivolta miatt, de a Cloudom jobban szól.

2018. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi.

Kábel nélkülit nem akarok, mert zavarna ha a legnagyobb akciók közben egyszer csak putty putty putty lemerült, ba**d meg a cs:go meccsed XD

2018. jan. 10. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!