Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fizikai hanghordozó (CD, LP,...

Fizikai hanghordozó (CD, LP, MC) vagy online zenehallgatás (youtube, streaming stb...)?

Figyelt kérdés
Nekem a fizikai

2022. dec. 30. 14:25
A kérdező szavazást indított:
Fizikai
Online
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha tehetném, én is fizikai módon hallgatnám a zenét, de mivel a zenék 99%-át csak online adják ki, így marad a Tidal
2022. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Háttérzeneként mehet a stream, de ha konkrétan leülök zenét hallgatni, akkor CD / LP / MC.

Szerencsére amit én hallgatok, az mind a mai napig kiadásra kerül CD vagy LP formátumban, ezek ugyanis időtálló zenék.

2022. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Online hallgatok bármit, illetve néha pendrive-ra mentek arra az esetre ha nem lenne net.
2022. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizikainak vagyok a híve. Több ezres gyűjteményem van.
2022. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább vinil ("bakelit") lemezen hallgatok zenét, kivéve amit nem tudok azon beszerezni. Mivel analóg, sokkal "élőbb", természetesebb a hangzása. Ha érdekel a technikai háttere, el tudom magyarázni, miért.
2022. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Senkit nem érdekel, köszönjük, ötös.
2022. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyfelől egyetértek az ötössel, de sajnos már rég nincs lemezjátszóm. Vinil gyűjteményem meg sose volt, régen kölcsönlemezeket hallgattam, illetőleg jelenleg 5-6 darabbal rendelkezem.


Az utóbbi kb 15 évben kis részt online,

nagyrészt letöltött MP3 / Flac Vorbis, Ogg Vorbis formátum érdekel.

2022. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!