Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik kpop banda a kedvencetek?

Melyik kpop banda a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok?

Melyik kpop banda a kedvencetek? Okot is írjatok légyszi és honnan ismeritek a bandát?



2022. dec. 31. 14:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem banda, de Taemint kedvelem. Nem vagyok nagy kpopos, de az ő zenéi tetszenek, és a stílusa is.
2022. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
96%
A Bts vagy a Stray Kids! :)
2022. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
Shinee, Bigbang, Vixx, FT Island és a BTS is, de nem a mostani, hanem úgy kb az Idolig bezárólag..
2022. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Blackpink.
2022. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
EXO
2022. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

BTS, VIXX, BIGBANG.


BTS-t Weekly Idolról ismertem meg. A többit meg a YouTube BTS egyvelegben belekeveredtek ezek a bandáknak a zenéi is, és így váltak kedvenceimmé ők is.

2022. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Blackpink
2022. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Stayc, Dreamcatcher
2022. dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Ateez, seventeen, trendz, pentagon, oneus, onewe, nine.i, dkb, to1, bae173, exo, sf9, day6, the rose, btob, shinee, monsta x, txt, gidle, mamamoo, e'last, kard, block b, omega x, tvxq!, vixx, verivery, bts, nu'est, victon, shinhwa, 2pm, infinite, superm, bap, n.flying, vav


Sajnos csak a bts, seventeen, ateez, to1, nine.i és trendz megismerésére emlékszem, a többiek nem maradtak meg:


Bts: első kpop banda volt akiket stanneltem de nagyon hamar lehalt a dolog, már csak a zenéiket szoktam hallgatni - a Carpool karaoke videójukat láttma először, ott kezdődött az egész kpopos journey-m

Svt: Jeonghant még jóval azelőtt láttam, hogy bármi fogalmam lett volna arról, hogy mi egyáltalán az a kpop, és nem is tudtam hogy ő egy énekes, csak egy képet láttam róla és nagyon-nagyon megtetszett, mai napig emlékszem a képre, aztán később amikor stannelni kezdtem a svt-t, akkor tudtam meg hogy ő az egyik tag, az volt számomra az egyik legkedvesebb kpop-os élményem<3

Atz: a fireworks release napján/előtte egy nappal "hallottam róluk először", de nem is a zene miatt, hanem dc-n egy ismerősöm mutatott egy képet Yeosangról, ami szintén az agyamba van égve máig, aztán megtudtam hogy comebackjük van, utána meghallgattam a többi zenéjüket, és akkor tudtam meg, hogy az Answer is az ő zenéjük, amit korábban már hallgattam sokszor és nagyon tetszett, csak soha nem figyeltem meg valamiért akkor a banda nevet vagy a többi zenéjüket

To1: to1 x epex Welcome2house sorozatban ismerkedtem meg velük, az epex-et azóta is hallgatom, bár nem túl sokszor. A to1 az egyik legnagyobb ultom lett, aztán ami történt, az azóta eléggé megvisel, egyszer néztem azóta feléjük, de borzalmas érzés volt... Remélem ennél rosszabb kpop-os "élményem" nem lesz sose

Nine.i & trendz: véletlen találtam meg valahogyan a groupot a group&member reveal első 1-2 órájában, azóta követem őket

2023. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
2014 óta csak BTS. Youtube-on találtam rájuk, megtaláltam bennük magamat és végigkísérték az életemet
2023. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!