Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bts Fanok! Nektek ki a kedvenc...

Bts Fanok! Nektek ki a kedvencetek, és miért? Csak értelmes választ kérlek! 😀😊

Figyelt kérdés
Nekem Jimin

2017. márc. 27. 18:46
1 2
 1/18 anonim válasza:
81%
Nekem Tae. Hogy miért? Mert szeretem azt h ilyen kis bolond meg tök cuki egyszerüen nem lehet nem imádni föleg azt a hülye letörölhetetlen vigyort a pofijáról. De attól mindegyiket imádom.
2017. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Jungkook

Röviden és tömören: mert imádom a hihetelen szép hangját,ahogy örültködni a többiekkel,a kis nyuszi pofiját. És nagyon tisztelem azért mert ilyen fiatalon ennyi mindent elért.(persze az egész csapat:3)


#2 Esküszöm feldobtad a napom a kommenteddel.xD

2017. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

#2 :'DDD

Nekem Hobi*-*

2017. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3%

Mi már 3-as?

Jimin a ketchup a sültkrumpli tetején, nélküle a banda egy hangyalábat se érne!


És megjegyzem neki van a legédesebb mosolya az egész Kpop belső keretén.


Jungkook csak szaladgálhat a lába alatt, a kisujját sose éri el!


Jimin örök, mint a szegénység Magyarországon!


Szeretlek Jimin oppa!!! (szivecske)

2017. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Jesszus azt hittem viccelsz az első kommentedben(#2), de nem. Kicsit se vagy szánalmas.
2017. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%

Wow micsoda oltások. Azt hiszem mehetek sírni a sarokba... :'D jaah mégse, mert lesz*rom.

Nem tudom miért jó ez neked, hogy itt égeted magad,de csináld csak én jót nevetek a 5 éves szinteden.:D

2017. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Én mindenkit szeretek. Hiába van biasom, büdös nagy wrecker attól a többi.

Jin anyáskodása és béna humora egy nagy érték.

Namjoon karizmája tagadhatatlan, ez az ember ahogy van elbűvölő.

Hoseok állandóan felfelé görbülő szája és pozitív kisugárzása is nélkülözhetetlen.

Yoongi bármennyire nemtörödőm típus, hihetetlen milyen a világszemlélete és egy apró mosoly szerintem elég ahhoz, hogy meglágyuljon a szíved.

Jimin egy hihetetlen édes és szeretetreméltó ember.

Taehyung szimplán egy energiabomba, aki magával repít a saját kis világába.

Jungkook egy ember, aki nagyon tudja hogyan adja át az érzelmeit.

Színes banda, elragadó személyekkel és nagy egyéniségekkel. (A kedvencem nem fedem fel,direkt nem is írtam róla elfogultabban.)

2017. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Taehyung.

Imádom a mély hangját, a személyisigét, a kinézetét, annyira édes^^ Szeretem benne, hogy gyerekes, de komoly is tud lenni ha kell. Imádom a stílusát. Számomra tökéletes. Csodálatos ember. :') Persze a többi tagot is nagyon-nagyon szeretem!

2017. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

Hmm.. En mindegyikojuket egyformán szeretem, de talan yoongi egy picit jobban a szívemhez nőtt. Annyira erdekes a személyisége, es sokan mondjak azt hogy bunkon oszinte időnként azonban en szeretem igy is.. Legalább nem mutatja azt, hogy tokeletes hanem felvállalja a hibáit. Amit imádok benne. Es ahogyan rappel, az valami fantasztikus. És tudod ő olyan SWAG ;))

És egyebkent szerintem o nagyon vicces személyiség is mar alapjaba véve számomra az is vicces ha próbál komolynak.

O cukorka a csapatban es engem valahogy inkabb az o személyisége fogott meg, talan azert is mert hasonlít az enyémhez.

Ja es nekem nagyon bejön külsőleg is, annyira szexi😝

Es az az angolkiejtese hat az megnevetet folyton. :D

Sugar igazan lenyugozo szemelyiseg de sajnos sokan ezt nem veszik eszre, márpedig en imadom.

Az egesz BTSt imaaaddooom.

2017. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

*Suga

Bocsesz hulye teló kijavit:D

2017. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!