Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lehet ennek az alkalmazásna...

Mi lehet ennek az alkalmazásnak a neve?

Figyelt kérdés
Sziasztok, régen le volt töltve egy alkalmazás amire újra szükségem van de sehogy sem tudom megtalálni. A funkciója annyi volt, hogy ki lehetett választani bármilyen zenét és be lehetett állítani hogy pl. csak a háttér zene hallatszódjon, csak az éneklés maradjon meg, csak a gitározás és dobolás, stb.. Igazából nekem csak arra kéne hogy a gitározást ki tudjam vágni a zenékből mert a sajátomat szeretném majd bevágni alá, szóval ha valaki tud segíteni hogy ezt hogy lehetne azt nagyon megköszönném!!

2023. jan. 3. 14:56
 1/9 ludicrousSpeed ***** válasza:
89%
Erősen kétlem, hogy nem létező alkalmazást valaha letöltöttél.
2023. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mostmár lehet nem létezik akkor. De kb egy éve még használtam szóval létezni létezett. :)
2023. jan. 3. 15:14
 3/9 ludicrousSpeed ***** válasza:
84%
A feladat amit leírtál konkrétan megvalósíthatatlan. Ergo régebben sem létezett.
2023. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom jól hogy mit használtam és mikor, nem kitaláltam ennek a létezését de ha nehéz ezt felfogni akkor sajnálom.
2023. jan. 3. 16:06
 5/9 TR75 ***** válasza:

Egy esetben lehetséges: ha a kivágandó hangszer külön hangsávon van.

Ha már a kész zenei anyagról van szó, akkor lehet trükközni, de konkrétan kiszedni egy-egy hangszert/a vokált nem lehet, legfeljebb valamennyire a legjellemzőbb hangmagasság tartományát tudod lejjebb húzni.

Arra pl. jó az Audacity is.

2023. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2023. jan. 3. 16:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Közben meglett az is amit konkrétan kerestem, Moises a neve. Csak azért írom hogy hátha valaki másnak is jól jön még.
2023. jan. 3. 16:23
 8/9 TR75 ***** válasza:
Hm, ezt megnézem majd magamnak.
2023. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nincs ilyen.
2023. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!