Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a legjobb fülhallgató...

Melyik a legjobb fülhallgató márka,ti melyiket használjátok,melyiket ajánlanátok? A kérdésem az,hogy létezik-e még olyan fülhallgató(vezetékes),ami a lenti leírásoknak megfelel,és ilyen kis "párnácskákat" tartalmazzon,linket esetleg tudnátok adni?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék,ami hangosan/tisztán szól,kiemeli a basszust(mély hangokat,és tisztán szól,nem (recseg-ropog).


Az olyat,ami bedugós nem szeretem,mert csak "kicsúszik" a fülemből.


Vezeték nélküli,Bluetooth "kizárva"


Remélem értette mindenki a kérdésemet.


Van egy Fejhallgatóm PHILIPS(nagyon jól működik,semmi problémám vele.


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az értékes hozzászólásait,és mennek majd a zöld pipák. :)



#Fülhallgató/tiszta,erőteljes hangzás,basszus+linket elfogadok #Melyik a legjobb márka/mit ajánlanátok #Vezetékes fülhallgató/okostelefon/ #jack csatlakozó/ #Bluetooth "kizárva" #párnácskákat tartalmazzon(ne essen ki a fülemből)
2023. jan. 6. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fejhallgató vs fülhallgató nem mindegy.

Fülhallgatóból eleve nálam csak valami earpods-hoz hasonló kialakítású játszik, de akinek jó a trendibb kialakítású azoknak bármelyik 10 ezer körüli Soundmagic best buy kb.


Fejhallgató komplexebb, ott kell valami ami meghajtja mert nem olyan sok van ami jól kihasználható hordozható eszközről vagy alaplapi hangkártyáról.

Audio Technica A szériával általánosságban nem lehet mellényúlni, AVC500, A550Z, AVA400, AD500X mind kiváló.

Ezek egész jól mennek alaplapról is.

Ha van forrás, valami jobb hangkártya akkor mehet a Beyer DT szériája, 770 Pro 80, 880 és 990 Pro.(impedancia attól függően milyen a fejhallgató erősítő)

Low budget kategóriában meg van pár bejáratott fejhallgató:

- Omnitronic SHP 600

- Oneodio Pro10 vagy 50

- Invotone HD2000

- Superlux HD681 Evo

- Lewitz HP8500

Néha van leárazott HP Cloud 1 vagy 2, esetleg Alpha azok is ajánlottak.

De egy Creative G1 kb. mindegyikhez jó választás lehet, bármelyik árkategóriában.

2023. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm neked a részletes leírást,amúgy Xiaomi Redmi Note 8 Pro telefonról hallgatom a zenéket,fejhallgatóval tökéletes,amit fentebb is írtam,most olyat keresek,ami nem fejhallgató,hanem FÜLHALLGATÓ.


Csak sehol sem találok olyat,mint már említettem...


Régebben volt,imádtam,évekkel ezelőtt,rajta is volt a "kis párnácska",és szabályosan bömbölt,most meg sehol sem találok ilyet...

2023. jan. 6. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Apple Earpods megérhet egy próbát, V karaktere van kis mélytöbblettel.

Más értékelhető earbud kialakítású fülhallgató nincs.(közben látom hogy olyat keresel csak azt az 1 sort átugrottam valamiért)

Esetleg a Soundmagic EP20/EP30:

[link]

2023. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,nagyon jókat olvastam róla,lenne még egy kérdésem,ha nem haragszol meg: [link]


A termékjellemzőknél sajnos nem találtam olyat,amire szükségem lenne,tudod,azok a "kis párnácskák")?

2023. jan. 6. 19:53
 5/9 TR75 ***** válasza:
100%

A Soundmagic tényleg jó, sokáig olyat használtam.

Szivacsot pedig tudsz venni külön is.

2023. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :)
2023. jan. 7. 00:37
 7/9 A kérdező kommentje:

Természetesen mindenkit felpontoztam,mert segítettetek,már csak annyi a kérdésem,hogy hol tudok hozzá "szivacsot",vagy kis "párnácskákat rendelni?


Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek,utólag is! :)


[link]

2023. jan. 7. 01:08
 8/9 TR75 ***** válasza:
100%
Ebayen bagóért adnak 50/100 párat, de elvileg Euronicsban szokott lenni 3 pár egy ezresért.
2023. jan. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2023. jan. 7. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!