Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet ezeket a zenéket drog...

Lehet ezeket a zenéket drog nélkül szeretni? (techno-rave-acid-trance)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=1CWuzOgi36U ezekről (meg a többi ilyenről) lenne szó. Nem tudom elképzelni hogy valaki józanul ilyet benyomjon otthon és elkezdjen rá tombolni, vagy akár az irodában egész nap ilyet hallgatni meló mellett :D Szerintem max az aki anno drogosan partyzott az ilyenekre és most mint kellemes retró emlék kedveli inkább.


Én szeretem az ilyesmit, csak nem ezeket a monoton üres zenéket, szóval pl ez tökre jó szerintem és "hasonló": https://www.youtube.com/watch?v=n3N_Lkgftc4



2023. jan. 12. 23:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
A 2. nem rossz.
2023. jan. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem mindkettő monoton és üres
2023. jan. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Ez egy életérzés.Kb 0-24-ben megy nálam a techno.

Imádom józanul,részegen,beállva.

Mindenhogy szeretem.

Techno buli kikapcsolja az agyamat,nem gondolok másra.Érzem az energiát,magával ragad,kikapcsol.

2023. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 veterán vas ***** válasza:
70%

Van több olyan ismerősöm akik odavannak a technoért, igaz, mindig van előttük valami innivaló. ;)


(számomra ez csak egy idegesítő zaj)

2023. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 nem is tudom, ezekre a zenékre a részegség pont hogy inkább ellentétes hatású lenne :D Még soha nem próbáltam drogokat, de részegen már voltam Master Blaster buliban és pár óra után full elfáradtam, a drogok meg pont hogy azért vannak hogy az egész éjjelt át tud tombolni :D Józanul meg úgy is jön a hangulat ingadozás, ott azért nem menne. Szóval ezért is kérdeztem, hogy ezeket lehet-e hosszútávon szeretni drogok nélkül... plusz a techno és techno között is elég nagy szakadék tud lenni :D
2023. jan. 13. 11:56
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Itt mindenki levan pontozva ugy veszem eszre.Miert ne lehetne szeretni te majom?


Tessék: [link]

2023. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Okoskodsz azt egy normalis érved nincs,csak hogy zaj,meg elfaradsz.

Lehet technora szépen szédelegni is nem muszaj menetelni mint az állat,kepzelem milyen kondiban lehetsz🤣🤣🤣malac

2023. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

nem pont ilyet, hanem hardstyle-t hallgatok kb állandóan, arra is hasonlóan ugyanezt mondják, "drogos zene", gondoljon bárki amit akar, én szeretem, nem fogok mások kedvéért leszokni róla, és szerintem ezzel elég sokan így vagyunk:

[link]

2023. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen minden zenét lehet tudatmódosító szerek nélkül is élvezni egy pontig. A techno, house, trance is ilyen. Vannak direkt pszichedelikus irányzatú zenék is, amiket tudattágító szerekre készítenek (de még azokat is el lehet hallgatni tisztán).

A különféle szerek persze megnyitnak bizonyos dolgokat a tudatban, így másképp fogja fel az ember az adott zenét. Ez olyan hogy a drog hatása alatt néha más dolgokat tud felfogni az ember, mint pl a hallucinogéneken a szinesztézia (amikor a használó látja a zenét).

Az a lényeg hogy élvezhetők a zenék józanul is, és élvezhetők akár alkoholon is, vagy a különböző drogokon is - de az élmény a teljesen más lesz, attól függően hogy milyen módosításokat eszközölt az "észlelő".

2023. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok acid trance-t hallgattam anno pedig nem voltam se részeges, sem drogos.
2023. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!