Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azahriah mennyire híres...

Azahriah mennyire híres külföldön?

Figyelt kérdés
Én azt gondolnám, hogy semennyire, de hívtak valami elég nagyszabású külföldi fesztiválra… Hogy hogy ott is van rá igény?

2023. jan. 13. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem hívták, legalább is nem ismert helyre, külföldön senki nem ismeri.
2023. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De, az ESNS fesztiválra hívták Hollandiába, ami pár napon belül lesz…


Dua Lipa nemzetközi szintű befutását például onnan datálják, hogy ott fellépett… Persze nem számítok olyasmire, hogy Azahriah is hasonló karriert fut be, csak meglepődtem hogy egyáltalán hívtak erre az eseményre.

2023. jan. 13. 18:55
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Minden a menedzsmenten múlik, a lemezkiadón múlik.

Ha lát benne valaki fantáziát és kap egy szerződést bármi lehet, kvázi élete legnagyobb lehetőségét kapja.

Bár hazai zenészek közül nem igen van kiemelkedő, én Azariah-t sem tartom annak.(mondjuk az én véleményem nem mérvadó, mert telt házas fellépései vannak)

2023. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Tegyük ezt tisztába: ha százezer magyar odavan egy előadóért, akkor kilenc és félmillió meg le sem szarja. Nem országos sztár, nem meghatározó figura, hanem egy szubkultúra idolja. Persze a hazai piacon ez a százezer bőven elég a sikerhez, de nemzetközi szinten ez semmiség. Nem kell többet belelátni ezekbe a figurákba. Még itthon sem biztos, hogy elmegy még öt évet egy ilyen hype-alapú produkció. Jönnek új hype-ok és elsöprik. (Ezt egyébként ők maguk is így látják.)


Dua Lipa nagyságrendekkel komolyabb produkció, durva üzleti háttérrel, matekpéldákba való költségvetéssel és sok száz fős stábbal. Itthon senki sincs, aki csak kicsit is megközelítené azt a szintet, még a legnagyobbak sem.


Értem, hogy szubkultúrán belül Azariah tölti ki a saját rajongóinak univerzumát, de ez egy csöppnyi kis univerzum. :)

2023. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

#4.


Dehát ha százezer rajongója van, ami szubkultúra, akkor hogy van 450.000 Spotify hallgatója, ami a magyar rekord? Ákosnak 50.000 van, Majkának 200.000.


Én a három közül egyikért sem rajongok, de ebből, illetve Azahriah jegy eladásaiból nem az látszik amit Te állítasz… Utálom ha valaki nem hajlandó reálisan látni valamit érzelmi okokból. Csak azért mert Te lenézed, nem kéne úgy csinálni mintha nem lenne már most egy hatalmas tényező a srác…



Egyébként van rengeteg amerikai sztár, akiknek százalékosan nézve, az Egyesült Államok lakosságához viszonyítva nem ér el mondjuk 5%-ot sem a hallgatottsága a Spotifyon…. Mégis országos, vagy nemzetközi sztárként hivatkoznak rájuk.


Az Opeth például egy kedvencem, 10+ albumuk van, több Grammy jelölésük, P3 Gold díjat nyertek, stb. 30+ éve alapultak… Még itthon is sok rajongójuk van, a világ minden tájáról ismerik Őket, persze talán sehol nincsenek benne a mainstreamben. Lényeg, nekik is csak 750.000 havi Spotify hallgatójuk van, ennyi albummal, ekkora sikerekkel.

Tehát jól látszik, hogy ez nem minden… Viszont emellett, azt állítani hogy aki magyar előadóként az összes többi magyar előadó hallgatottságát nagyon durván veri, az csak egy szubkultúra kedvence lenne… Butaság.


Az az igazság, hogy jelenleg Azahriah a legfelkapottabb magyar előadó, nagyon is mainstream, én pont ezért nem szeretem amúgy és én úgy látom hogy már nagyon arra utazik, hogy minél többen szeressék, nem a minőségi zenére… Az első, angol albumánál még több alázat volt benne, legalábbis én úgy láttam, aztán ki tudja.


A lényeg, hogy aki 9000 forintnál kezdődő jegyárakkal 12.000 férőhelyes helyeket tölt meg, többször is, teltházra, az nem egy szubkultúra kedvence.

Ilyenre csak a top 10 legkedveltebb magyar előadó képes.

2023. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

semennyire.


Azahriah a 90-es évek Tankcsapdája akar lenni a stílusával (Nem a zenéjével, a stílusával), csak míg a TCS egy okos rendszerkritikus banda volt, addig Azahriah primitív, és sablonos.

2023. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Én pedig folyamatosan fejlődni látom. Nagyon fiatal, a zenei minőség egyre jobb. Pár napja jelent meg az Introvertált dal ami iszonyú jó zene még nekem is, pedig 34 éves vagyok.

A legtöbb sztár a tv nyomorék műsorain jött fel, ahol Majkáék milliókért mondtak róluk himnuszokat. Azahriah nem evezett ilyen vizeken, nem kellett neki a népbutító szenny amit tv-nek nevezünk. Nemzetközi sztár lesz, csak nagyon fiatal, nem is tud még mit kezdeni a nagy sikerrel.

2023. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kb annyira, mint egy Euróvíziós dalfesztivál győztes/szereplő, hogy hallgatják a dalait a környező országokban.


Mint Loreen, vagy a Red Flaget éneklő csajszi. Ugyanúgy hallagatják őt is Európa szerte.

dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#10 ha az alacsony keresési mennyiségű régiókat bevonom, akkor nem rossz.
jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gungasam ***** válasza:
0%
Semennyire.
febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!