Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresem az egyik Azahriah...

Keresem az egyik Azahriah számot, melyik lehet?

Figyelt kérdés
Taxis vagyok, és az egyik utasom a telefonján Azahriaht hallgatott/mutatott és az egyik nagyon megfogott, de a legnagyobb ködben, este, autópályán vezettem, szóval csak fél füllel hallgattam és annyira emlékszem belőle, hogy "Little by little". Azt hiszem egy nyugodtabb, gitáros zene volt. Belehallgattam az összes zenéjébe, de ezt nem találtam. A többit, amit hallgatott igen, de pont ami tetszett, azt nem. Tudja esetleg valaki, melyik szám lehet ez? Úgy gondolom Azahriah volt, mivel őt mondta, de ha mégis becsúszott egy másik előadó, akkor nem tudom...

2022. nov. 18. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Aight?
2022. nov. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem a Palacsintafesztivál című száma.
2022. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem az Aight, bár az tetszik és le is van töltve. Ez a palacsintafesztivál meg mi akar lenne? Ez tényleg egy zene?

Igazából már kezdem azt gondolni, hogy nem little by littlet hallottam, csak valamiért arra emlékszem... Vagy lehet tényleg nem az ő zenéje volt. De azért köszönöm a válaszokat! :)

2022. nov. 21. 01:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy létező Azahriah szám. A szövegét nem tudom, de valami lányról meg talán egy tyúkról (valami olyasmi van benne, hogy "toj, toj") énekel.
2022. nov. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Silbak intro talán
2022. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ren: Chalk Outlines. Azahriah szokta előadni, például az Azahriah Supersize session 2022-ben megtalálod a feldolgozását.
2022. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úristen, köszönöm szépen!!! A Chalk Outlines az, valószínűleg sosem találtam volna meg :D Örök hálám:)
2023. jan. 17. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!