Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Srácok, mennyire jönnek be...

Srácok, mennyire jönnek be nektek a gitáros lányok?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, gitározok. Azt tudom, hogy mi csajok általában imádjuk a gitáros fiúkat, de vajon ez fordítva is így van?

2023. jan. 14. 13:24
A kérdező szavazást indított:
Igen, bejönnek
Nem, nem jönnek be
32 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

Nekem mindenféle zenész csaj bejön.

[link] legutóbb pl. ő tetszett meg, pedig amúgy semmi különös, de csak jól áll neki. :)

Egy időben nagyon bejöttek a csellós lányok. :) (biztos tetszett, hogy terpeszben vannak és van valami a lábuk között :D)

2023. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Engem gitáros srácként valamiért feszélyez. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért.
2023. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Számomra nem szempont. Nem tetszik jobban, se kevésbé attól mert gitározik.
2023. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Semleges szerintem.

Bár ha van egyéb feltétel ami teljesül úgy előny. De inkább semleges. Oké menő, nem mindennapi meg minden. De legyen pl egy ikrek lány. Mind a kettő külső tulajdonságokban egyezik. Belsőben is kb hasonlítanak, de egyik gitározik másik nem. Nem ez lenne a döntő. Ha az egyik szeretné az állatokat a másik nem, akkor az állat szerető lány hatalmas előnyt élvezne. Akár gitározik akár nem.

2023. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Van olyan lány, aki nem szereti az állatokat? :O
2023. jan. 14. 14:15
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Még egy lánynak se tetszettem azért mert gitározok csak mondom.
2023. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%
Önmagában nincs a bejövésre semmi befolyással, hogy gitározik-e vagy sem. Ha viszont ezzel együtt jár valami sztereotipikus rossz lány megjelenés (tetkók, piercingek), az kifejezetten taszít.
2023. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Hát, én inkább blúzos, szoknyás lány vagyok, mint tetkós piercinges.
2023. jan. 14. 15:18
 9/29 anonim ***** válasza:
73%
Ha énekel is mellé az maga az álom, de önmagában a gitár is jó dolog. Szóval igen, megy ez visszafelé is.
2023. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is bejönnek a gitáros lányok. Eleve a zenélés szexi, és máris van közös témánk.
2023. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!