Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki lehet ez az előadó?

IMeatBoy kérdése:

Ki lehet ez az előadó?

Figyelt kérdés
Kb 2013 környékén hallgattam, egy fekete csávó elég mély hanggal, rapperneken mondható és ilyen elvont klippjei voltak, amire emlékszem hogy egy nagyon villódzó klippje volt szerintem ilyen torz hanggal. Valami olyasmi rémlik mintha valami Gibbs lett volna a neve de nem Freddie Gibbs az 100%. Sajnos másra nem emlékszem de már évek óta keresem

2023. jan. 21. 05:57
 1/3 anonim ***** válasza:
2023. jan. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pharrel Williams
2023. jan. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem volt annyira szerintem populáris bár már akkor volt több száma is, rendesen nagyobb afro haja volt hasonlított Childish Gambino-ra, a klippben a villogás az nagyon erőteljes volt szinte epilepszia roham :'D

Most találtam egy előadód (Freddie Dredd) na zeneileg nagyon hasonló volt de köszönöm a válaszokat :D

2023. jan. 21. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!