Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jennifer Haben szerintetek...

Jennifer Haben szerintetek tehetséges énekesnő? Jó hangja van?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=9Y6EvoRdSog

Itt egy új dal, ebben eléggé kijön hogy milyen hangja van. Ti milyennek találjátok?



2023. jan. 22. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, tehetséges és jó hangja van.
2023. jan. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapszabály hogy stúdiómunka alapján nem lehet megítélni, ahogy kiadó által készített felvétel alapján sem.(túl sok az utómunka)

Élőben hallottam, hangtartománya átlagos, én könnyű szopránnak találom(biztos van aki jobban ért hozzá). Hangszíne felismerhető és kellemesen nyugtató, van benne ezek mellett van benne energia. A vibrato technikákat tökéletes alkalmazza, "lüktetően kellemes", ha nem is Anneke szinten de remekül csinálja.

Összesítve szerintem középmezőny, mert a metalénekesnők többsége nagyon képzett vagy nagyon egyedi, komoly konkurencia van a műfajban(attól még bármikor jöhet BTB).


Ha most összevetjük Fabienne Erni-mel szerintem sokkal ő sokoldalúbb énekesnő, jelentősen képzettebb is technikailag.

Ha egyediségre kell példát mondani akkor Sharon den Adel pl.

Jennifer-t olyanok mellé sorolnám, mint Elize Ryd vagy éppen Anette Olzon, akik inkább popénekesek de a metalzenében találták meg a önmagukat.

2023. jan. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És nem csak jól énekel, hanem jópár hangszeren is tud játszani.
2023. jan. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!