Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor lesz legközelebb Metalli...

Mikor lesz legközelebb Metallica és Tokio Hotel koncert Magyarországon?

Figyelt kérdés
Külön- külön...;)
2010. okt. 3. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy mind a kettőre elmennél, önmagában paradoxon. :'D

Egyébként nem hiszem hogy a közeljövőben...

2010. okt. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért? Mind a kettő zseer:P Ráadásu a TH dobosának is a Metallica a kedvence... nem tudom miért hiszitek hogy a TH egy emós fos... én világéletemben rocker voltam...
2010. okt. 9. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rocker lennél nem hallgatnál ilyen divatszart mint a TH!A Metallicát a TH-val egy lapon említeni halálos bűn!
2011. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért nem annyira... sokan vannak így, és különben is, olyan nincs h valaki csak egy féle zenét hallgasson!

De különben a TH rock, most nem azért, csak mielőtt félreértés esne...

2011. márc. 2. 18:12
 5/6 anonim válasza:
A th egy elpopposodott sz*r lett.A régi számaik okésak de a mostaniakban totál elveszett a rock...már nem olyan jók
2016. szept. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy régi a kérdés,de:

[link]


A TH-ról nem hinném,hogy mostanság jön Magyarországra.

Amúgy egyetértek az előző válaszolóval,nem sok köze van a rockhoz,főleg a mostani számaikkal,a régiebbiek közül egy-kettő még hallgatható is volt.

2017. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!