Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor jön a Tokio Hotel új...

Mikor jön a Tokio Hotel új albuma?

Figyelt kérdés
Youtubeon megnéztem, és már kijöttek az új számaik, csak nem jön hozzá a hang, mert még Európában elvileg nem jelent meg a lemez, csak Amerikában, de nem tudjátok mikor fog kijönni ide, Európába is? Ja, és légyszí ne írogassatok olyanokat, h remélem soha, meg h hülye b*zik, meg ilyenek, mert ezek zavaróak, meg nemtom... Én tudom róluk h nem, mivel utánanéztem.
2011. nov. 1. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Pedig sajnos azok, én is régen nagy rajongójuk voltam, aztán hál' Istennek kigyógyultam már belőlük.Hallgass inkább Guns N' Roses-t, Aerosmith-t, ilyeneket, hidd el nekem ezek tényleg ROCKOT játszank!
2011. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

(Előző, nem értem, miért akarod neki megmondani, mit hallgasson. Azt hogy vennéd, ha rákezdeném, hogy szerintem meg te hallgass Tokio Hotelt, mert szerintem az a jó?)


Na:D Elvileg 2012-ben lesz album, és Rock Revolution lesz a címe, állítólag.

A youtubeon páran eljátszották, hogy felraktak számokat, hang nélkül, de ezekről kiderült, hogy nem voltak igaziak.

Azt hiszem egy valami newalbum nevű felhasználó töltött fel ilyeneket, meg még valaki más is. Szóval, azok nem TH számok.

Viszont mások felraktak instrumentális (ének nélküli) számokat, ha gondolod nézd meg a youtubeon, ezeket találtam eddig:


Ankünfte und Abflüge http://www.youtube.com/watch?v=5wlxVHY-4rI


Nie Wieder http://www.youtube.com/watch?v=rBZ1rT_3kkU&feature=related


Zurück / Time to Back http://www.youtube.com/watch?v=YqYSJXJWAvo&feature=related


Zusammen / Together http://www.youtube.com/watch?v=gOf3aD5VaJg&feature=related


Sajnos nem hiszem, hogy ezek igazi Tokio Hotel számok, mert nem a hivatalos oldalaikra kerültek fel, meg egyébként is, nem szoktak ők csak úgy ének nélküli zenét felpakolni a youtubera, főleg, hogy nem is szóltak róla.

Ettől függetlenül, hogy valószínűleg nem TH, nekem tetszenek ezek a számok:D


Én nagyon remélem, hogy jönnek Európába is, mert nem hiszem, hogy lesz pénzem Amerikába repdesni koncertre:D Annak is örülnék, ha Billék visszaköltöznének, de ez már csak önzés a részemről, mert tudom, hogy Los Angelesben kevésbé zaklatják őket (bár egy paparazzi, aki csinált róluk pár képet rákezdte, hogy ő most már nem fogja lesből fotózni őket, mert túlságosan 'publikus' vagy milyen helyekre járnak. Szóltam neki, hogy hagyja Billéket békén, de nagyon paraszt-stílusban válaszolgatott, szóval nem jutottunk semmire.)...


Sajnos többet nem nagyon tudok, esetleg még, nem tudom, nézted-e az MTV díjátadókat (én igen, hajnali négykor keltem miatta:D), de megnyerték a Fan Army FTW-t, és akkor volt is egy videóüzenet Billtől és Tomtól, amiben mondták, hogy dolgoznak már az új albumon.

Várom már nagyon, de remélem minden rendben lesz, és nem lesz túl nagy a nyomás, mert néha ha Billre nézek el tudok szomorodni, hogy annyi mindent feláldozott ezért, és Európában már a boltba se ugorhat le szegényem...na de nem megyek bele ebbe, mert az hosszú lenne:D

Remélem tudtam azért segíteni, bocsi a hosszú szövegelésért:D

2011. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszii:D

Ui.:nézem az MTV-t

2011. nov. 6. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
nem tudjátok ti mi a jó...az ember próbál segiteni...Issstenem, hova jutott ez a világ, amikor a kölykök már Metallica, Slipknot, Skid Row helyett ilyen moslékot hallgat...
2011. nov. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Mert nyilván aki Tokio Hotelt hallgat, az CSAK azt hallgat, és elhatárolódik minden más együttestől:D

Akkor én kivétel lehetek, mert én nagyon sok zenét szeretek és hallgatok, sok olyasmit is, amit a tefélék jónak minősítenek, mint a Slipknot, Guns n Roses, Nirvana, Green Day satöbbi. Szerintem is jó zenék ezek, de őszintén, én azt gondolom, hogy a Tokio Hotel is van olyan jó.

2011. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2011-11-04 23:13 elso valaszolo


hat akkor te nem voltal rajongo

bocsi az offert,de muszaj vt.

2012. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
hát a TH mindent jatszik csak rockot nem!
2012. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én kornt és slipknotot is hallgatok, konkrétan majdnem mindent ami nem rap és elektronikus zene:D
2012. márc. 2. 19:04
 9/10 Petneházi Edina válasza:
Tudom, nem ide tartozik, de valakinek nem kell TH póló és cd? E-mail: edina0625@freemail.hu
2012. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ölbei Brigitta válasza:
Most a legújjabb hirek szerint 2013-ban jelenik meg.
2013. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!