Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van esély Magyarország visszat...

Van esély Magyarország visszatérésére az Eurovíziós Dalfesztiválon?

Figyelt kérdés

2023. febr. 15. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván van de mi értelme?
2023. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már rég nem a tehetségről szól az egész, hanem politikáról.

De hozzátéve, olyanról nem nagyon tudni aki azzal lett híres, viszont arra volt példa, hogy valaki nem jutott be és igen.(Nightwish pl.)

2023. febr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pfantom 113 válasza:
100%

Vicc az egész!

Ha lesz egy "férfiből" átalakult női énekesünk akkor igen.

Sőt akkor meg is nyerjük.

De addig???? Szerintem már nem sokat kell várnunk.

2023. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Amerigo49 válasza:
100%
Ha egy hatvanéves, szakállas transznőt fogunk indítani, akinek a hátán is lesz mellimplantátum, s aki a "Pancsoló kislány" c. dalt énekli el autentikus kislány hangon, Begivel felturbózott hangzással, kelta nyelven, akkor még meg is nyerhetjük.
2023. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mézga Krisztina ***** válasza:
100%

4-es

😅😅😅 Elképzeltem...😅😅😅

Mondhatnám, h előítéletes, kirekesztő és transzfób vagy, de sajnos egy kicsit igazad van.😅

(Fenntartva, h Conchita Wurst qrva jól énekelt anno az Eurovíziós Fesztiválon.)

2023. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
100%
Igen. De minek? Semmi rangja nincs.
2023. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem a flow miatt van értelme. Meg jó végig követni a háttér eseményeket is (mi törtenik ott, hogy élik meg), mondjuk ebbe is benne van a flow. Olyan, mint egy spoti lejátszátszási lista, külön hangulat.

Az igaz, hogy a legtöbb fellépő hosszútávon nem lett híresebb vagy csak azt az egy dalát ismeri a nagy közönség, de azért egy zenésznek szerintem mégis mérföldkő annyi ember előtt és akkora színpadon. (Példa amellett, hogy valaki a dala eléggé híres lett: Rosa Linn, Loreen, Rybak, Ducan Laurence, Lena, Aysel and Arsah. Teljesmértékben például Måneskin, Abba).

Én most is nézem :))! Persze abba igazatok van, hogy a díjazottak nem feltétlen a daluk miatt érték el az adot helyezést.

Azért remélem minél hamarabb visszatérünk!

2023. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!