Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Olaszországból Magyarországra...

Olaszországból Magyarországra repülővel való visszatérésnél elkerülhető a 10 nap karantén, ha van védettségi igazolványom, de nem vagyok beoltva mert átestem a víruson?

Figyelt kérdés
Van ahol azt írják igen, van ahol pedig azt, hogy csak oltással.. Nem tudok kiigazodni rajta. :(

2021. jún. 25. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van védettségi igazolásod, akkor nem kell karantén. Én kedd éjjel jöttem haza, és el sem kérték...
2021. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk az 1-es válaszadó a ki nem szarja le kategóriába tartozik, mert igenis KELL az érvényes védettségi. Ha ilyened van, akkor nincsen karantén.
2021. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jézusom, milyen nyomorult provokátor vagy?:D Amúgy elárulod, hogy te voltál ott a reptéren vagy én? Hivatalosan kell, a gyakorlatban meg k*rvára nem kérték el.
2021. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kifelé mi a tapasztalat? Eddig tök vegyes véleményeket olvastam.
2021. jún. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es, bemásolom ide is a válaszomat:


bőven elég az antigén tesszt.


Semennyire. A kutya nem fog veletek foglalkozni.



Most voltam Nápolyban. Olaszországban átsétálsz egy hőérzékelős kapun, és ennyi. Seki nem jön oda hozzád. A papírokat sem kérik el.


Ismerőseimnél Milánóban és Bolognában ugyanez volt.


Egyébként elvileg július 1-től lehet menni az EU-s zölkártyával teszt nélkül. Ha pedig mégis kelleni fog, akkor ajánlom a Whitelab-ot. 6500 Ft és 2 perc alatt kész vagy, az eredményt pedig elküldik 30 perc múlva.

2021. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm! Azt olvastam a Whitelab-nál, hogy 15 perc múlva megvan a magyar eredmény, de az idegennyelvű lelet eredménye csak órákkal később, de még aznap.

Mi csütörtökön csináltatnánk meg és pénteken indulnánk Olaszországba, de vissza már nem tudunk a leletért menni. Ha e-mailben kiküldik, akkor azt kinyomtatva elfogadják? Az úgy hivatalos? Egyáltalán hol fogják inkább nézni? Itt a reptéren még Mo-on?

Ja és olasz vagy angol nyelven kérjem inkább?

Ti lejelentkeztetek egy olasz egészségügyi intézményben, ahogy kérik?

Bocs a sok kérdésért.

2021. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem az olasz nyelvű is megvolt 40 percen belül.


Nem is kell visszamenni a leletért.


Magyarországon nézik csak.


Szerintem lényegtelen, hogy angol vagy olasz nyelvű, mert senki nem nézi meg Olaszországban:D


Dehogy jelentkeztünk.

2021. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi!:D
2021. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na megvolt az utazásunk. Az égegyadta világon senki nem kérte tőlünk a tesztet se itt, se Olaszországban.
2021. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!