Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aespa, vélemény? (kpop)

Aespa, vélemény? (kpop)

Figyelt kérdés

Mi tetszik a bandában?

Melyik zene tetszik tőlük a legjobban?

Melyik tag a legszimpatikusabb?

Melyik tánc tetszik a legjobban?



2023. febr. 19. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Mivel véleményt kérdeztél, ezért leírom az enyémet, de nem pozitív, nem kérek lepontozást.


Nem szeretem az aespának a zenéit, mindet végighallgattam már, de szerintem botrányosak, nem tudok semmit se élvezni tőlük.

A tagok régen elég furának tűntek, de mostani videókból látom, hogy aranyosak

2023. febr. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1# köszönöm hogy írtál véleményt. Ment a zöld kéz. Megértem ha neked nem tetszenek a zenéik meg nagyon a tagok sem. Remélem hogy egy következő albummal megszereted őket. De ha nem akkor is ez csak a te szubjektív véleményed.


Legyen széo napod. ☺️🌺

2023. febr. 20. 08:34
 3/13 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még kommentek! 💎
2023. febr. 20. 08:37
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Meg mondom őszintén, hogy én nem szoktam nagyon hallgatni az AESPA zenéig, de nagyon szeretném, mert én mostanában csak 2 kpop zenekarét hallgatom az is a Blackpink és a BTS, de a Blackpink-et se már nagyon, mert engem a YG új csapata a BabyMonster érdekel a legjobban úgyhogy most körülbelül csak a BabyMonster van 1. helyen nálam!
2023. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon érdekes a koncepciójuk, a zenéjüket pedig imádom. A lányok aranyosak, de nincsen legszimpatikusabb tag szánomra, mert annyira nem követem őket a zenén kívül, csak ritkán látok velük pár videót twitteren esetleg. Egyébként én az SM lány csapatokat mindig szerettem, szóval lehet elfogult vagyok:D

Az Illusion és a Savage a kedvenceim, de az összes számuk jó eddig. A koreókat nem kifejezetten tudom így hirtelen, a Next Level kézmozdulatot bírom.

2023. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik a stílusuk, szerintem mindegyik zenéjük jó.


Elvileg nemsokára az animált karaktereikből külön virtuális kpop csapat lesz. Hasonló lesz majd a K/DA-hoz. Mindegyiküknek van egy animált karakter, mindem MV-ben benne vannak.


A legszimpatikusabb számomra Karina, a kedven számom (és tánc is) pedig a Girls.

2023. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Külön virtuális csoport lesz? Ezt nem is tudtam! 😯
2023. febr. 27. 18:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Sőt nem is csak lesz, már van! :D


Én is csak most vettem észre.


MAVE

https://www.youtube.com/@mave_official/featured

2023. febr. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Picit utánakerestem jobban, mert úgy tűnt mintha nem az Aespa lenne a MAVE mögött.


Hangjuk alapján szerintem nem ők, viszont az MV-k stílusa és az animált karakterek tényleg tőlük származnak.

2023. febr. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem az Aespát, bár nem hallgatom olyan gyakran őket.

Nagyon tetszik a hangjuk, rapjük, táncuk és ami még egy plusz pont, hogy a dalaik egy történetet mesélnek el.

Karina a biasom. A kedvenc dalom tőlük talán a Girls, vagy a Black mamba

2023. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!