Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Tool nevű...

Mit gondoltok a Tool nevű bandáról?

Figyelt kérdés
Miért szeretitek? Ha nem, miért nem? Az énekes szimpatikus nektek? Mi a kedvenc számotok és albumotok tőlük?

#zene #rock #művészet #heavy metal #Maynard James Keenan
2023. febr. 23. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a tool nagyon olyan zene amit le kell ülni hallgatni. Én általában háttérzajként rakok be zenét miközben csinálok is valamit, és úgy nekem nem csúszik.


A lateralust egyszer buszon ülve hazafele végighallgattam full nyugalomban és azt nagyon élveztem.


Nem egy olyan banda akit mindig hallgatok, de ha van hozzá kedvem akkor tök jó. A Vicarious meg a The Pot viszont bármikor jöhet

2023. febr. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

- Nem arra törekednek hogy 200 féle skálát alkalmazzanak, hanem hogy elgondolkoztató és művészi zenét alkossanak. Habár így is bőven a nehezebben játszható zenék között találhatók. Amúgy hosszú és változatos számaik vannak, ritkán hallgatom őket alapvetően, de akkor napokig a hatása alatt vagyok.

- Szerintem nem túl termékeny zenészek és eléggé korlátolt a stílusuk is. Ezalatt értem, hogy Tool esetén kb. tudod mire számíts és sok váratlan dolog nem ér. Grunge-os riff-k, intenzív és technikás dobjáték, James hangja.

- Számomra igen, egész jó hangtartománya és dallamérzéke van és ehhez a stílushoz ideális amit a Tool játszik.

- Letarulus a kedvenc szám, albumszinten meg a Fear Inoculum. Valahogy ott nagyon összeállt minden, előtte is jó albumokat adtak ki de ezzel szerintem megcsinálták az egyik legjobb munkájukat. Terjedelmes és változatos, mintha kicsit pályafutás lezáró anyag is lenne, mert tényleg csak azok az elemek vannak benne amik miatt szeretjük a bandát. Semmi sallang.

2023. febr. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Művészieskedő fos.
2023. febr. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

#3

Ezt már legalább egyszer leírtad egy másik kérdés alá is. Nem vagy képes magadban tartani a hülyeséged?

2023. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendkívül tehetséges zenészek, akik együtt valamiért nem tudnak jó zenét csinálni. Úgy értem zeneileg hibátlan, tökéletes a felvételek minősége, Carey a legjobb dobos akit ismerek..... minden megvan ahhoz, hogy a zene jó legyen. Viszont valamiért mégse jó.
2023. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5.Ez kicsit szubjektív mindig, hogy ki milyennek ítéli meg a zenét.

A hatásukat, a hatalmas rajongótábort viszont nem lehet megcáfolni.

Az alapján pedig jó zene.

Igazából a Dream Theater és a Tool között mindig hatalmas vacillálás megy, melyik USA legnagyobb prog bandája, és joggal lehetne mindkettő az.

2023. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!