Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért bántják a Stray Kids...

Miért bántják a Stray Kids tagok Changbint?

Figyelt kérdés
Láttam már Tiktokon is ilyen videót amiben például Felix és Bangchan tett rá megjegyzést egy interjúban. De nem ez volt az egyetlen ilyen eset. Lehet ezek csak régebbi videók azt nem tudom, és gondolom nem szerették volna őt megbántani, de nem értem hogy miért mondanak még a tagok is ilyeneket rá. Főleg úgy hogy ennyi ember bántja őt. Akkor inkább védeniük kéne, nem? Ezzel egyik Straykids tagot sem kritizálni akarom, mert mindegyiküket imádom csak nem értem hogy miért csinálják ezt.

2023. febr. 25. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Azért, mert meleg és nem bírják a fejét! Szemét dolog csak azért kiközösíteni, mert más!
2023. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy meleg?
2023. febr. 25. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Miből veszed, hogy bántják?
2023. febr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ezek félresikerült poénok. Férfiak, úgyh gondolom szoktak viccelődni ilyesmikkel, és lehet néha túllőnek a célon. De nem hiszem hogy azért csinálják, hogy megbántsák Changbint.
2023. márc. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
istenem... chronically online. legjobb barátok, poénkodnak, viccelődnek. az ilyen kérdéseket sosem értettem, nektek nincsenek barátaitok, akikkel szívjátok egymás vérét? elhiheted, ha binnek baja van vele, valószínűleg megtudják beszélni kamerákon kívül. együtt élnek évek óta, én úgy gondolom megoldják ha baj van + olyanok mint a testvérek.. ez ilyen. csipkelődnek
2023. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!