Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor a Stray Kids...

Most akkor a Stray Kids tagjai egy külön kollégiumban laknak?

Figyelt kérdés

Nem rég lettem STAY, és sokszor emlegetik a kollégiumot, meg ilyesmit, és az interneten nem tálaltam semmi olyat, ami választ adna a kérdéseimre. Szóval akkor ők most egy külön kollégiumban laknak? Miért? Miért nem külön lakásban?

Biztos mindenki tudja ezt, bocsássátok meg, de még a k-poppal is nem rég ismerkedtem meg :')


A válaszokat előre is nagyon köszönöm! ^^



2022. márc. 9. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kpop idolok nem nagyon szoktak külön, saját lakásban élni, az az általános, hogy együtt laknak - így könnyebb a cégnek is, és a group is jobban összeszokik
2022. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ooo, értem. Köszönöm a választ! :D
2022. márc. 10. 08:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Pár hónapja költöztek új helyre. Most két lakásban laknak, mindkettőben 4-en. Mondjuk nem értem miért szedték őket szét két részre, na mindegy. :)

Egyébként egy normális apartmanban laknak, egy magas épület ahol sok lakás van, mint pl. a panel házak, csak ők dorm-nak hívják.

2022. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen! :D
2022. márc. 12. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy a többiek írták. Én úgy tudom, hogy most a 3racha + Hyunjin vannak egy dorme-ban, a többiek külön.
2022. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És egyébként ezeket úgy kell elképzelni, hogy ugye van a lakás, mondjuk az ötödik emeleten. Ott laknak ők, a többi emeleten meg civilek, vagy más idolok? (Kérlek ne nézzetek hülyének, csak kíváncsi vagyok xdd).
2022. márc. 22. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normál, átlag emberek laknak ott. :D Mivel ők már elég híresek, gondolom egy jobb, gazdagabb városrészen laknak, úgyhogy a szomszédaik is gazdagok. Még az is lehet, hogy híresség szomszédjuk is van, de ezt nem fogják elmondani. Akik még ismeretlen csapatok, ők általában valami olcsó lepukkant környéken laknak, mert hát a kisebb ügynökségek nem tudnak a tagoknak drága lakást bérelni. A Skz már elég jómódú szerintem, szóval nekik telik a jobb helyre.
2022. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1-2 évre kötött, sima bérleti szerződés általában Szöul belvárosában, sokszor a manager is velük lakik. Peniel a BTOB-tól egy podcastban elmondta, hogy a fiúkkal töltött első éveiben 7-en egy hálószobában éltek, amelyben 3 emeletes ágy és egy matrac volt a földön. A Seventeen 13 tagja korábban egy lakásban lakott, 1 fürdőszobával. A WJSN 13 tagja is hasonlóan élt egy lakással, egy fürdőszobával.


Azt mondjuk simán el tudom képzelni, hogy mondjuk nagyobb szerződéseket kötnek, mert mintha (de lehet rosszul gondolom) az SF9 és a Cherry Bullet tagjait talán egy helyen láttam fotózkodni egy videóban, de már nem vagyok benne biztos.

2022. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!