Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is egyik legjobb...

Szerintetek is egyik legjobb szám ez a Vastag tesoktól ?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=7vafd1Ho3kc

Én szeretem hallgatni és van benne igazság a szövegben szerintem


2023. febr. 27. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Fúúú, de utálom ezt a számot:D

Ez a "ahol megszületünk, ott a helyünk" annyira... nemtom, demagóg. Kicsit ilyen "a nagyvilágon e kívül nincs sázmodra hely, áldjon vagy verjen sors keze, itt élned halnod kell" feelingje van.

Számomra az az üzenete, hogy mindegy milyen szar, akkor is itt a helyed. Ha elmész, akkor csak "elvisz az ár" azaz valójában csak tévedsz, nincs igazad, neked ot a helyed ahol megszülettél.

2023. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha igy nézzük igazad van
2023. febr. 27. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dee egyébként a dallama meg a dinamikája eléggé rendben van (nyilván rádiós popszámnak megfelelően). Csak a szöveggel nem vagyok kibékülve:D
2023. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen értem hát ez igy van
2023. febr. 27. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem igen is abban az Országban kéne le élnie az életét mindenkinek ahova le születik.

Nyílván a körülmények, ha szélsőségesek, akkor nyílván muszály menni. De amúgy ott kéne élni ahova születik az ember.

Nem állítom meg egyik ismerősömet se, ha kint szeretne élni. De én nem mennék ki, maximum úgy, ha meg tudok annyi pénzt előtte itthon teremteni, hogy kint ne kelljen dolgozni. És ha haza jövök tudjam fojtatni a munkát.

2023. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5, különösebb indokot nem írtál arra miért kéne. Elfogaodm, hogy így gondolod, de attól mgé az én véleményem is pont ugyanennyire valid, hogy szerintem semmit sem "kéne".
2023. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyetértek az 1-essel.
2023. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ki nem állhatom őket, nem tudnak énekelni.
2023. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!