Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy legjobb barátom az...

Van egy legjobb barátom az egy fiú! Szerelmes belém de én nem vagyok belé, akkor szerintetekaradjunk legjobb barátok?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok! A fiú is! Úgy hívják Dénes! Legjobb barátok vagyunk, de a fiú szerelmes belém! Az osztálytársaim azt mondják hogy több mint barátság! De én nem vagyok belé szerelmes!! Van már fiúm! De mégis olyan érzésem van mimtha ő lenne az igazi! (A legjobb barátom) Annyi közös van bennünk! Vele találkozok a legtöbbet! A fiúm nem is ír meg semmi! Talán már nem is szeret? De én nem vagyok Dénesbe szerelmes, de olyan figyelmes, kedves, titoktartó, vicces! Olyan mint az álom pasi amit elképzeltem! Szerintetek helyes lenne ha összejönnék vele?

2015. aug. 14. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de 12 évesen még nem szerelmes az ember még ha most ezt is érzed ez nem az, ebben szinte biztos vagyok :) Légy mindenkivel jóban akivel jól érzed magad,de nem kell a fiúdnak nevezni, főleg ha a legjobb barátod olyan mint az álom pasi .
2015. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ha szerelmes vagyok akkor mivan? Lehet 12 évesen szerelmes lenni! Ez nem a kórtól függ szerintem, de mindegy te tudod!
2015. aug. 15. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, kicsit furcsán hangzik :] Ha jól érzed vele magad Dénessel akkor legyél vele de mondd meg neki, hogy te csak barátkozni szeretnél... A "fiúd" meg ha nem foglalkozik veled, vagy csak ritkán akkor... Hát, próbáld vele megbeszélni... Bár szerintem egy 12 éves kis sráctól nem várhatjuk el a komolyságot, főleg ha a barátaival van vagy hasonlók... Nem rossz indulatból mondom, de szerintem egy 2-3 évet várj még a "pasizással". ;] Én legalábbis a helyedben ezt tenném. :] A szerelem nehéz ügy, még így idősebb fejjel is. :] Minden esetre sok sikert!
2015. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de én akkor pasimzom amikor szeretnék! De azért köszi hogy megosztottátok a vélenényeteket
2015. aug. 17. 15:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom igen el vagy szállva magadtól. 12 évesen egy olyan stílust engedsz meg magadnak amely egyáltalán nem illik hozzád. 12 évesen nem kell párkapcsolatot kialakítani és nincs ahogy az érzelmekről reális véleményt felállíts.


Az emberek 12-13 éves kortól kezdenek tudatosan gondolkodni, ez az a határ amikor tudod mit teszel és tudatosan be tudod fólyásolni a dolgokat. Felfogod mi történik körülötted és nem csak éled az eseményeket. Viszont ez nem azt jelenti, hogy már teljesen tudatosan gondolkodol, ez hosszú folyamat.


Én nem tudok és nem is akarok változtatni a felfogásodon, csakis te tudod ezt megtenni. Viszont légy annak tudatában, hogy 12 évesen nem a pasizás a főtéma és nem várhatsz senkitől el mélyebb érzelmiséget még akkor is ha úgy érzed te készen állsz erre, mivel a másik személy szinte biztos hogy nem áll készen, és te is túl fiatal vagy ehhez.


A tanácsom az, hogy ne rakj minden mondat után felkiáltó jelet, továbbá gondold át azt hogy mi a legfonotosabb neked jelenleg. És ezek a következők: tanulás, család, barátok, szórakozás és esetleg ezek után mondanám a szerelmet.

2015. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy 10 évesen felcsinálták.
2018. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minek kérdezed mások véleményét, ha nem tudod elviselni, hogy olyat is mondanak, ami nem tetszik?

És a felkiáltójelen kívül van más írásjel is. Tényleg.

2021. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Mit válaszolnál mostani fejjel a 12 éves énednek a feltett kérdésre?:)
2021. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nős, most már pasizhatsz, elég idős vagy hozzá.
2023. ápr. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Jkg341 válasza:
Na igen, most már elég idős hozzá
2023. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!